Nikdy jsem neměla vztah

Otázku položila: Anonymní uživatelka #398879 10.2. 15:26

Ahoj, brzy mi bude 18 a ještě nikdy jsem neměla vztah. Je to normální? Vůbec nevim, jak si najít toho správného. Poraďte prosím.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • dajur14.2. 19:23

  Ahoj.
  Taky tě uklidním. :-D Já si našla prvního partnera ve 20 letech. A to jsme kolem sebe další 3 roky chodili jak okolo horké kaše. Spát jsme spolu začali až když mi bylo 23. Prostě 2 stydlíni
  Záleží, jak ty to cítíš. Mě v 18 dost trápilo, že nemám s kým plánovat budoucnost, že s nikým nesdílím své každodenní starosti a radosti, a pak tady byl ten tlak okolí. Hlavně rodiče do mě hustili, že máti, když ji bylo 20, tak mě už čekala, že o 3 roky mladší bratr už má přítelkyni atd. Taky mi to nepřipadalo normální, že jsem v 18 ještě neměla vztah, ale zároveň jsem věděla, že chci být ve vztahu. Zaregistrovala jsem se na jedné internetové seznamce, přijímala žádosti mužů, kteří mě zaujali (profilem, úvodní zprávou), občas se s někým sešla, a nakonec jsem tam poznala i partnera. Jestli je to ten pravý se pozná časem. V současnosti si myslím, že je, protože mi na něm záleží, chci mu splnit vše, na co jen pomyslí, já cítím, že mu nejsem lhostejná, a je mi s ním příjemně.

 • WojKa10.2. 15:51

  Je Ti 18, jsi mladá, na vztahy máš spoustu času. A kde najít toho pravého? Na to Ti asi nikdo přesně neodpoví. Můžeš ho potkat ve škole, na brigádě, jen tak ho potkávat ve městě nebo ve fitku. To je hrozně těžké na to odpovědět. Já jsem třeba toho pravého potkala v UK, když jsem tam odjela se vzpamatovat z rozchodu se svým ex. No a byla to ta nejlepší věc, kterou jsem mohla udělat, že jsem se sbalila a vypadla, teď už spolu budeme pět let a máme tři děti. 😊 Takže pokud máš pocit, že Ti v životě něco chybí, zkus ve svém životě něco změnit.

 • Ani platonický? Já třeba v tom věku měla pouze silný platonický vztah, neříkám, že to bylo jednoduché, často jsem se cítila jako kůl v plotě, i když na skutečný vztah jsem ve skutečnosti asi ani nebyla připravená, myslím, že přišel až v pravý čas, jak už to bývá, když jsem to nejméně čekala ;-)

 • misanova10.2. 23:40

  Normální to asi není, ale nejsi jedinná. Mě je skoro 19 a taky nikoho nemám. :(

 • Ahoj, je to naprosto normalni, ja prisla o panenstvi v 19 letech, s kamaradem, od te doby nejsme v kontaktu, hodne mi to ublizilo ale nelituji... Momentalne mam 22 let, a mam prvni 'vztah'. Zacala jsem jsem si s kolegou ve firme, oba dva jsme planovali nezavazny sex, a hele jsme spolu pres rok, oba dva očividně zamilovani, presto ze jsem jiz par mesicu v zahranici (volame si, je to tezke ale tesime se na sebe a jsme si i věrní :-)
  .. Mimochodem partner je o dost starsi, nema v soucastnosti partnerku kterou by semnou podvadel, a jsem ve svem veku dostatecne schopna a zajistena aniz bych mela zapotřebí byt se starsim partnerem kvůli penezum :-D. Nevim co z toho bude, ale naprostou náhodou jsem se dala dohromady s. Muzem s kterým jsem sama sebou a je mi dobre... Takže, bud trpeliva, nezavisla, sama sebou, vaz si sebe a nezacni si s kazdym cipem a něco krasneho přijde :-ode ;-)

 • Ja si chlapa.nasla.az ve 24 letech prvni.muj vztah a ted spolu.cekame.prcka

 • wirna11.2. 15:06

  Na vztah není metr...někdo má v 16ti letech jinej ve 20ti a jinej až třeba ve 40ti. Neřeš a příjde to samo.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 898 otázek, kterým se dostalo 244 358 odpovědí a 382 727 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist