Nezdravící sousedka

Otázku položila: Anonymní uživatelka #421130 29.6. 15:26

Dobrý den, nedávno se k nám do patra pristehovala sousedka s malou dcerkou může dcerce být tak 6-8 let. Sousedka vypadá mladě, tak v mých letech nebo mladší o pár let. Ona nepozdravi jako první, prvně jsem ji zdravila hned já. Na to si nějak zvykla.A teď když ji hned nepozdravim já, tak ona první nepozdraví. Ktomu na mě působí namyšleně, tak nějak povýšeně. Buď dělá ze nevidí, nebo se jen na mě dlouze dívá. Vždy jedno nebo druhé.
Já jsem slušně vychovaná a beru to tak, že když bydlí v patře, tak pro zachování dobrých vztahů slušně pozdravim. Ona působí dojmem, já su někdo, proč bych mela první zdravit.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • bože.. vy řešíte kraviny

  • máme v domě chlapa - ten nepozdraví nikoho, tváří se jak kakabus. mně jako dospělou ženu s dětmi by logicky měl pozdravit první a nic. zdravím a odpovědi se mi ne vždy dostane.
    vždy si vzpomenu na jednoho souseda z dětství - starý pán a ten i děti klidně pozdravil jako první s tím, že nic to jemu neudělá.
    takže klidně zdravte a myslete si svoje. třeba se to sousedka jednou naučí - když nic, tak alespon an ten pozdrav odpovědět.

  • >:-[Zdravím, tohle je vždy nepříjemné, sama to nemám ráda. Na druhou stranu, vykašlete se na to, vy jste slušně vychovaná a pozdravíte. To, že druhý ne, není váš problém přeci :-) můžete být spokojená, že ve finále jste "lepší", jak nezdravici souseda :-D

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 035 otázek, kterým se dostalo 266 876 odpovědí a 405 983 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist