Nevrácená částka za vrácené zboží

Otázku položila: Anonymní uživatelka #405663 3.12.2020 21:45

Pěkný večer, mám takový problém s penězi za vracené zboží. Objednala jsem si z Abou you 4 kusy oblečení, 2 z nich jsem vrátila. Vracení zboží je zdarma, když je donesete na PPL pobočku. Na pobočku jsem se v korona době nedostala, tak jsem si nechala zařídit odvoz řidičem s tím, že odvoz zaplatím, a Aboutyou mi pak dopravu proplatí, když jim zašlu potvrzení o zaplacení dopravy. To se taky stalo, peníze za dopravu mi za pár dní došly na účet.
O vraceném zboží mi napsali, že je přijali a vyřizuje to finanční oddělení. Je to měsíc a peníze nedorazily, psali mi, že peníze bych měla mít na účtu at si to tedy znovu zkontroluji. To jsem udělala, ale peníze za zboží prostě nemám. Chtějí zaslat výpis z účtu za listopad. Ale nevím, zda je to dobrý nápad. Přece jsou tam důvěrně údaje. Tak jediné, co mě napadlo je, ze bych některé ty údaje v úpravě fotek zabarvila a teprve pak poslala. Jinak nevím, co s tím dělat, aby mi peníze poslaly na účet.
Nebo mate jiný nápad, radu??
Moc děkuji :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Eleshiar3.12.2020 22:38

    Mozna bych jim nejdriv jeste jednou poslala cislo uctu. Mohla jste se prepsat, nebo to spletli oni, aby overili to konkretni cislo uctu i s kodem banky (stejne cislo uctu muze byt u dvou ruznych bank, nahoda je blbec). Jinak to, ze poslali penize, by meli podle me dolozit oni jako platce, ne vy jako prijemce.

  • dzusinka7.12.2020 22:19

    Ať vám doloží oni, že částku poslali. Potvrzením od banky. Nic jim neposílejte.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 413 otázek, kterým se dostalo 268 462 odpovědí a 407 212 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist