Neumíme se udělat navzájem žádným způsobem

Otázku položila: Anonymní uživatelka #413996 17.9. 21:36

Ahoj, umíte své partnery udělat rukou nebo pusou bez problémů? Já to prostě neumím a trápí mě to. S partnerem hodně komunikujeme, ale nepomáhá to. Líbí se mu to, když to dělám oběma způsoby, ale k orgasmu to není. Já prostě nevydržím udržet to tempo takovou dobu, a hned po chvíli mi to začne připadat zvláštní a jsem nervózní jestli teda z toho něco bude nebo ne, když nevím, jestli je vůbec šance že se za chvíli udělá nebo bude za chvíli chtít změnit činnost. Jsem prostě dřevo :( .
Ale opačně je to stejně. Když mi to dělá on, tak je to fajn. Řekla jsem mu, jak to chci a dělá to skvěle, ale neudělám se. Hrozně bych mu to přála, aby mě udělal a viděl mě na vrcholu. Ale to by musel v té činnosti pokračovat hrozně dlouho a já bych se musela velmi soustředit. A je pravda, že prostě neví, kdy přesně tu ruku posunout a kdy na pár vteřin zpomalit nebo zrychlit. Shodli jsme se na tom, že si to každý uděláme nejlíp sám. Je to hodně špatné, že se neumíme navzájem udělat nebo to nevadí? Jak dlouho to trvá vám a jak to děláte, že to nezačne být divné, když ho kouříte příteli třeba 10 minut a ještě nic? Děkuji

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francy18.9. 8:45

    A jak cca dlouho se třeba tvůj přítel snaží? Já dosáhnu orgasmu pouze přes klitoris, někdy to trvá 10 minut, ale někdy i více než půl hodiny 🤷‍♀️ A když píšeš, že neví, kdy má zpomalit nebo zrychlit, proč mu to hned neřekneš? Nebo se třeba dohodnout na stisku ruky.
    Co se týče uspokojení jeho, tak rukou nebo pusou dám jen když je delší dobu pauza, dyžtak kombinujeme :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 207 otázek, kterým se dostalo 263 837 odpovědí a 403 389 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist