Nejlepší přípravek na praní výbavičky

Otázku položila: Anonymní uživatelka #20471 7.4.2010 16:02

ahojte holky těhulky či maminky:-)
potřebuji poradit z trochu jiného soudku.za 2 měsíce čekáme přírustek do rodiny a dokud jsem ještě trochu akční,chci si v nejbližších dnech vyprat výbavičku a nachystat si ji.poradíte mi,jaký mám použít prášek na praní,popř který je tak nejlepší,at vypere i případné skvrnky,nebo stačí vyprat v prášku,na který jsem zvyklá,přidat navíc máchání a důkladně věci vyžehlit?Děkuji za tipy a rady

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj, já jsem při prvním miminku prala v jemném prášku pro děti, přesně už nevím jak se jmenuje. Ale když zajdeš do drogerie, tam ti určitě poradí.

  • Ahoj, tak já jsem používala Lovelu, když byla Michlka miminko, teď už je větší a používám Batole...ale určitě si něco vybereš, každýmu vyhovuje něco jiného...

  • Ahoj, já jsem používala v šestinedělí Lovelu a to prášek i aviváž. Měla jsem však pocit, že je prádlo zaprané a některé skvrny /např. od stolice/ byly nevypratelné. Po skončení šestinedělí jsem se vrátila k Arielu. Malému naštěstí nedělal žádné problémy. Nicméně asi někerá miminka mají z prášků vyrážky, což naštěstí nebyl náš případ.

  • Jsem spokojená s pracím práškem Batole, je i aviváž Batole. Ze začátku jsem dávala máchání navíc a aviváže jen trochu. Zkoušela jsem i Lovelu, ale po té měla první dcerka vyrážku, zkoušela jsem ji opakovaně a nevyhovovala nám. Ani moc nevoní.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 936 otázek, kterým se dostalo 266 441 odpovědí a 405 530 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist