Negativní těhotenský test :-(

Otázku položila: Bývalá uživatelka #21082 18.1.2010 19:17

Ahojky :-), prosim vas, máte některá zkušenosti s negativnim tehotenskym testem, 2 týdny po vynecháni menstruace ? Moc děkuji za vase odpovědi. Majda

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • ...a bylas i přes to těhotná...???

  • Ahojky Majdo.Jestli to bylo na mě.Ne dostala jsem to 17 den po vynechání.Ale hodně.Škoda už jsem si myslela,že po 6m. se zadařilo a ono nakonec spoždění,brala jsem Utrogestan jeden měsíc se mi to srovnalo na 31 dní a další zase spátky na 32.Asi mi je souzeno 32.Spíš to vypadalo při tom utrogestanu,že byla nějaká divná ovulace.Již 2 m. mám větší a větší prsa,ale to může být častějším sexem.haha.

  • vladimira18.1.2010 21:38

    Ahojky, asi týden po vynechané menstruaci jsem měla test negativní a za 2 další týdny byl test pozitivní. Za 12 dní se mi narodí mimčo.

  • No to je úžasné Vladimíro:-), to moc gratuluji :-), ať se mimčo narodí zdravé, hezky roste a dělá vám jen samou radost :-) A děkuju za naději, alespoň do zítřka..., kdy jdu na krevní test..., z něj by se to mělo ale potvrdit, že ?

  • To máš jedno já taktéž objevila jen /.

  • držím palečky jak jen můžu. Otázka je položená tak, jestli má někdo zkušenosti s negativním testem 14 dní po vynechané MS. Měla jsem test negativní téměř tři měsíce po vynechané MS a k tomu všechny příznaky, včetně zvětšování objemu pasu a přibývání na váze. Asi ve 12. týdnu se objevily //, skákala jsem radostí a vdávala se. Záhy se zjistilo, že je to cysta na vaječníku. Za ty tři měsíce vyrostla do rozměrů 8cm/4cm. Ale konec dobrý, všechno dobré do půl roku jsem byla těhotná a mám teď krásnou zdravou vytouženou holčičku - všechno prostě dopadne tak, jak má :)

  • Ahojky JVH, tak to mi je líto..., já už mám 22 dní zpoždění atesty negativní, i z krve, hodnota HCG snad byla 0,1%, takže nulová :-( Mám přijít, když to nedostanu za 14 dní, myslela jsem, že dostanu nějakou injekci na vyvolání..., tak nevím. Tak ti přeju hodně štěstí, ať se nám to brzy povede:-) ! Majda

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 926 otázek, kterým se dostalo 262 276 odpovědí a 402 502 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist