Názor na sex ve třech

Otázku položila: Anonymní uživatelka #388412 11.2. 2:31

Ahoj, jaký máte názor na trojku? Je mi 18. Mám o tři roky staršího partnera. Jsem s ním 2 roky. Od začátku si ji přeje, ale ja stále na to nejsem připravená. Mám strach, že ona by se mu líbila víc a hlavně bych asi nesnesla se na to koukat. Přítel to vnímá jinak. Máte někdo nějaké zkušenosti?

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • piprdka11.2. 6:53

  A jak by se přítel tvářil na to, kdybyste měli trojku dva muži a ty?
  Podle mě jsou určitě páry, kterým může trojka jako občasné sexuální povyražení vyhovovat, ale na to musí být oba připraveni, chtít to a unést to, jinak dojde k nezvratnému porušení vašeho vztahu.

 • macicekkajik11.2. 10:29

  Jde především o vyzrálost vztahu a obou jedinců, co jsou ve vztahu. Nedělej nic, co nechceš. Řekni mu, že na to nejsi připravena, že si chceš užívat pouze vás dvou a že na trojku je času dost. Pokud se mu to nebude líbit, tak si tě nezasloužíš a partnera bych poslala k šípku, pokud by nadále naléhal.

 • Francy11.2. 6:18

  Nikdy! Dívat se jak se líbá a dělá to s jinou? V životě bych se na něj už nepodívala. Když je chlap spokojený ve vztahu, tak jinou nepotřebuje. Hrozně by mě urazilo, kdyby mi přítel něco takového řekl, jakože mu nestačím 8-.

 • terryk11.2. 9:07

  Já bych nebyla tak pruderni jako pisatelky přede mnou. Nevěra to není, pokud do toho jdou oba dobrovolně, je to prostě experiment jako třeba nákup nějaké erotické hračky a její použití. Taky bych to nebrala, že partnerovi nestacis. Prostě znovu jde o experiment, který může dráždit jeho fantasii, tak to chce zkusit. Ani nepíšeš, zda by šlo o dvě ženy a muže nebo dva muže a ženu. Pokud na to samo nejsi připravena a nechce se ti do toho, do ničeho se nenut. To chce opravdu stejně naladění, jinak by z toho později mohly být problémy.

 • Taky bych mu navrhla trojku se dvěma muži, možná se na to začne dívat jinak. Já bych druhou ženu asi nepřekousla, a navíc pokud jste spolu teprve 2 roky, tak je to podle mě hazard. My jsme s manželem 14 let a teď už si to třeba dokážu představit jako zpestření vztahu, protože už máme pevné základy, ale po dvou letech určitě ne.;-)

 • PetuleJan8211.2. 8:48

  Úplně bych nemluvila o nevěře,pokud jsou oba nastavení na stejnou vlnu. Ale to ty evidentně nejsi a vůbec bych se do toho nenechala nutit. Je to jen zbytečný stres pro tebe a asi bych ani nečekala na to,až to začne hledat jinde. Rázně bych mu řekla,že tohle dělat nebudeš a pak už je na něm,jak se s tím smíři.

 • petulinkaa1311.2. 13:52

  Nevěra to není, ale experiment. Každopádně ho musíte chtít OBA a být na nej OBA připravený! jinak to nedopadne dobře. Pokud to nechceš vůbec nechoď do toho, pokud to nechceš jen z důvodu, že by třetí byla holka, ale přesto by tě trojka lákala, zkuste holku i kluka, ať je to blbe řečeno vyrovnané. Dle mého ale to nechceš vůbec, takže do toho nechoď ;-)

 • Kamkri11.2. 7:20

  Nesla bych do toho ... nevera v primem prenosu??? Nic jineho to neni. Bude se mu libit, kdyz navrhnes trojku se dvema muzi? Tezko.
  Jsou urcite hranice, ktere se ve fungujicim vztahu neprekracuji.

 • Narovinu...já to jednou zkusila. A už bych do toho nešla.
  Když to vezmu zpětně, nic mi to nedalo...bylo to takový...nic moc.

 • My to s priteiem obcas praktikujem. Za me je to super, ale jevtreba si predem vyjasnit par otázek:-) a hlavnevto musite chtit oba

 • stupidiack11.2. 20:34

  Evidentně to nechceš a to je to, co by tě mělo varovat a čeho by sis měla všímat. Ne, že to uděláš proto, že to chce on. Kdybyste to chtěli oba, je to něco jiného, ale takhle mu vyhovíš a pak se z toho můžeš zhroutit a klidně i rozejít. Já osobně bych trojku nezvládla, ale je to čistě věc vkusu.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 898 otázek, kterým se dostalo 244 358 odpovědí a 382 728 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist