Nafouklé prsní dvorce..

Otázku položila: Anonymní uživatelka #44162 17.12.2011 22:06

Ahoj holky.. Mám takový problém. Není to zas tak důležité.. Ale strašně se mi nelíbí má prsa. Mám velikost 3, ale moje prsni dvorce jsou strašně nafouklé, takže jakoby na prsu mám další "kouli" :( .. Je mi 17 let, zajímalo by mě, jestli se to spraví, nebo co stím.. Hrozně se mi to na sobě nelíbí.. stydím se za to

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • full.avl18.12.2011 18:41

  Víš, ono žádná prsa nejsou dokonala, někdo má jedno prso větší a druhé menší. Někomu se nelíbí tvar, někomu bradavky a pak velikost, někdo je má velké někdo malé. Však nikdo není dokonalý. A věř, že tvému partnerovi se tvá prsa líbit budou. 17 podle mne je mám už dost vytvarované,tak že se asi už nezmění, pokud nepodstoupíš modelaci. Ale na to bych fakt zapomněla, chlapům se líbí prsa a rádi si s nimi hrají :D i když nechápu proč , je tak prsa fascinují :D

  A pokud by se našel chlap který by ti řekl, že máš prsa ošklivá nebo tak něco, tak je to pěkný debil !! však oni taky nemají to své nářadíčko nejhezčí :-)

 • Vůbec netuším, jak si to mám představit. Pokud to není nějaká ,,nemoc", což nepředpokládám, tak bych řekla, že Ti to tak zůstane. V 17ti letech už skoro končí vývoj prsů.

 • pussynka.r19.12.2011 10:59

  Ahojky měla sem ten samí problém do 16ti let pak sem otěhotněla a od té doby už je mám sice normální ale už nejsou tak pevné :-D teď je mi zkoro čerstvích 19let a jsem znovu těhotná a užívám si jak mám velký prsa a jsou pevný bez nějaké poruchy :-). Takže prsa se ti změní ale nikdy nebudou takoví jaký by si chtěla.
  Můj přítel byl je a bude vždy s míma prsama spokojen ať sou jaký sou a že se dost hodně měnili za tu dobu co sme spolu. Takže se nestresuj ;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 935 otázek, kterým se dostalo 262 313 odpovědí a 402 546 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist