Myš v domě

Otázku položila: Anonymní uživatelka #426605 22.2. 20:06

Ahoj, potřebuju poradit. Asi před 30 minutama nám do baráku do jedné místnosti vběhla myš. V té místnosti máme samé věci a prostě ,,bordel co potřebujeme" prostě něco jako odkladovou místnost. Do místnosti jsme dali naší kočku, která dobře loví. Jenže myš se tam někam zašila a nevilejzá. Kočka mňouká, že chce ven, protože je venkovní a je zvyklá být venku, takže vevnitř nechce být nikdy moc dlouho. Potřebuju pomoct, protože v té místnosti máme spousty věcí, které by máš mohla rozkousat. Předem moc díky za odpovědi

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francy22.2. 20:31

    Myslíte si, že to je snad první a jediná myš v domě? :-D To byste se museli izolovat, aby vám tam nic nevlezlo. Dejte pastičky. Nám do 4.patra paneláku vběhla myš z chodby, teď v domě to už ani nevnímám. Buďte rádi za myš, taková kuna nebo lasička je teprve zážitek!

  • margarinefly22.2. 22:50

    Pokud tam slídila kolem kočka, tak vyleze stejně asi až v noci, kdy bude klid a ticho. Pomůže jedině pastička. Pokud se bojíte, že vám v noci něco rozkouše, dejte jí na zem sušenky nebo něco k jídlu (oříšky, sýr..), určitě tomu dá přednost a sytá už by nic moc hlodat neměla :)

  • Doporučuji pro příště pastičku s kůrkou chleba,zavrit dvere a do 30 minut je chycena,mame bohatou zkušenost :-D

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 684 otázek, kterým se dostalo 261 241 odpovědí a 401 874 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist