Musím se k sexu nutit

Otázku položila: Anonymní uživatelka #367175 3.5. 22:33

Ahoj holky, vy mne snad pochopíte, poradite... Jsem s manželem 11 let celkem. Máme dvě děti - 5 a 3 roky. Manžel má neustálou chuť na sex. Mohl by každý den a klidně i vícekrát. Mně sex totálně přestal bavit. Nemám na to vůbec chuť. Sex spolu máme jen proto abych měla klid. Teď když jsme se víc hádali tak nebyl sex třeba 2 týdny, ale delší dobu to bylo jen těsně po porodu. Jinak máme sex min. 3x týdne. Spíše častěji. Manžel má rád sex u okna (odestreno, ale zhasnutí - prý není nic vidět. Mně se to hnusi. Připadám si u takového sexu jako znásilněna, vůbec se mi to nelíbí a prostě se to jen snažím přežít). Představa, že se mne u toho rukama dotýká např. na prsou se mi taky hnusi. Ideálně odvratim hlavu pryč od okna a zavru oči. Jsem hrozná já vím... Přes den spolu máme často hezky vztah. Ráda se tulim, ale připadá mi že ho beru spíše jako kamaráda, parťáka. Děti miluje, mně ostatně tvrdí že i mně miluje, ale je mi často nepříjemné i líbání (pusa mi nevadí). No a večer se často pohadame protoze např. čekal nějaký "perverzní" sex u okna a já nechci - jako třeba dnes. Tak mi poděkoval za krásný večer a sel spat. Dlouhodobě řešíme spory ohledně rozdílných představách o životě, už jsem několikrát zvažovala rozvod. Jinak jsme ale dobří parťáci. Mám se do sexu nutit?

 • 04.05.2021 9:45:44 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Francy4.5. 6:35

  Co partnerská poradna? Mezi prvními otázkami je, jak vám to klape v sexu. Třeba když to chlap uslyší od někoho jiného, že takhle ne, tak se nad sebou konečně zamyslí. Hádky nikam nevedou, nejdřív se musíte dohodnout, že to chcete řešit. Nicméně si nemyslím, že je u vás jen problém v sexu, bude to něco většího a nechuť k sexu bude jen následek.

 • MD4.5. 10:37

  Mně přijde, že jste to celkem odhalila. Jste prostě "jen" kamarádi. Ale neřekla bych, že ten vztah nejde nakopnout. Předpokládám, že manžel je pořád stejný a dřív se vám tyhle věci nehnusily. Nám vždycky pomůže na chvíli se zbavit děti a dělat to, co s nimi nemůžeme. Třeba jít na čundr, lézt po skalách, mluvit spolu a být jen spolu. Pokud máte možnost někam třeba na týden udat děti, tak to zkuste 🙂 a nejlépe i změnit prostředí, i když v současné situaci to není jednoduché. Jinak souhlasím s Francy , že problém není primárně v sexu a řešením by mohla být poradna.

 • Určitě ne. Spíš bych si o tom s partnerem promluvila, vypadá že by to pochopil. Komunikace je hlavní. A když ti to není příjemné tak se musíte domluvit na tom, aby se to líbilo vám oběma.

 • rusallka5.5. 11:13

  Mela jsem něco podobného. Doporučuji spolu mluvit a taky knížku Mars a Venuše v ložnici! Nejlepší je, když ji čtou oba. Nám pomohla moc.

 • Proboha proc? Proc delate neco, co se vam hnusi? Aby jste se nemela rada?

 • Šťastna to žena ;) jen si o tom spolu promluvit je třeba :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 683 otázek, kterým se dostalo 261 229 odpovědí a 401 855 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist