Musí se kluci vždycky udělat?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #372191 13.8.2017 11:06

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na takovou trapnou otázku ohledně kluků. Je pravda, že když se klukům postaví tak se musejí udělat a vystříkat protože se jim to tam nahrne a jinak jim zase nespadne a bolí je to? A oni by nemohli ani čůrat?
A druhá otázka je že když se udělají, tak už se jim znova nepostaví a oni nic necítí a nemůžou a už se jim nechce nic?
Omlouvám se vím že si řeknete že jsem blbá ale fakt mě to zajímá.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj, neni to tak. Kdyz maji erekci, tak kdyz nic neni tak jim za chvilku zase "lehne". Nemuseji ejakulovat. A kdyz maji sex nebilo neco jineho a udelaji se tak to je individualni, ale nektery kluk by mohl mit sex treba hned za 15minut a ejakulovat znova. :-)

  • Nemusí se udělat, když se jim postaví. Nahrne se jim tam krev, ne sperma :D Sperma je ve varlatech, to pak z nich putuje skrz penis ven. Když se klukovi postaví, tak nemůže jít na záchod. Jde buď jedno nebo druhý. Navíc se pak i hrozně blbě míří. Příroda to má dobře vymyšlený. Pokud muž ejakuluje, tak pak nějakou dobu nemůže znova, údajně, aby tzv. nestřílel slepýma. Než se vytvoří spermie nějako dobu trvá. Ale každej to má jinak, někdo může znova za půl hodiny, někdo za hodinu, někdo za víc. ;)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 68 758 otázek, kterým se dostalo 229 207 odpovědí a 363 298 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist