Můj výraz při sexu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #414103 12.1.2022 12:35

Ahoj, mám takový problém, který vám určitě přijde směšný. Celkově mám takový obličej, že se moc neusmívam, když už se snažím usmívat na fotkách, tak mám stejně koutky směrem dolů. Když přemýšlím nebo jsem prostě jen uvolněná a na nic nemyslím, tak to hned vypadá že se mračím nebo jsem naštvaná. A můj přítel se mi často ptá, co se děje, i když se nic neděje, protože podle něj se mračím, mám "divný" pohled a vraždím ho pohledem. I když se snažím tvářit svůdně nebo šťastně nebo zamilovaně, tak to vůbec nevypadá, jak bych chtěla, aby to vypadalo. A když jsme se bavili, tak došlo na to, že má nejradši v sexu polohy, kdy mi nevidí do obličeje. Při sexu se totiž prý tvářím tak, že má pocit že mě to bolí, že si to vůbec neužívám a nemůže si to kvůli tomu užít ani on. Je na to nějaká rada? Jak se mám při sexu tvářit, aby neměl pochyby o mé spokojenosti a vzrušoval ho můj pohled? Já vím, je to debilní, ale trápí mě to.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Řekla bych, že s tím nic moc neuděláš...můžeš se zkusit usmívat nebo tak něco . Ale pochybuju, že to pomůže. On by to měl brát taky tak, prostě jsi taková. Máš mimiku jakou máš a s tím nic extra neuděláš, když pomineme plastickou chirurgii.

 • Určitě se s tím něco dělat dá! :)
  Myslím ze bude stačit jen větší snaha, víc se usmívat, smát se vtipům, lidem (v dobrém), videím, ve společnosti, atd. :)
  Ja mám cely obličej nesouměrný, nakřivo… každé obočí jinak, když se usměji tak se mi pusa zkriví a už to není hezký ten úsměv… nosní dírky nemám souměrný…..
  tohle zase trápí mě, a ne jen v intimním životě. Nemůžu se skrz to ani s nikým bavit a přitom se na nej dívat, nesnáším když by se na mě měl někdo dívat, je mi to hrozne nepříjemný…. Tady už zbývá fakt jen plastika.
  Proto být tebou tak se snažím :) Zkus se usmát, zasmát, zašklebit, zamračit, být smutná, veselá před zrcadlem. Zkusit poznat, jestli je v tom nějaký rozdíl a kdyžtak na tom zapracovat :-)
  Horší je, když se s tím fakt nic dělat nedá :) Věř mi!

 • Francy12.1.2022 16:17

  Tak to máš možná Syndrom naštvané tváře. Ale co s tím nevím 😬 Leda mít sex při úplně tmě.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 658 otázek, kterým se dostalo 269 426 odpovědí a 408 083 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist