Motýlci v břiše

Otázku položila: Anonymní uživatelka #271261 14.11.2020 13:16

Hezky den,

po několika letech jsem zase zažila ten krásný pocit jako když máte motyly v břiše, myslela jsem, že už to nikdy neucitim. K čemu byste ten pocit přirovnali? Děti nemám, ale myslím si, že se to dá přirovnat k prvním pohybům miminka.
Problém je v tom, že s tím chlapem nemůžu být, je výrazně starší, zenatej a má děti. Takhle zamilovaná jsem po druhé v životě a po druhe do špatného člověka.... Jsem z toho fakt hrozně smutná...
(Jen chci dodat, že sex s ním nemám)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Tohle je někdy život. Nedávno jsem o tom přemýšlela a uvědomila si, že jsem tímhle maximálním způsobem byla v životě zamilovaná jen třikrát - a vždycky nešťastně. Jednou z toho nebylo vůbec nic, podruhé krátký románek, ve třetím případě měl (stejně jako u Tebe) rodinu.
    Úspěšnější jsem byla ve vztazích, které vznikaly tak nějak postupně a to počáteční okouzlení vlastně nebylo až takové...ale zase stály na pevnějších základech - láska přišla až s tím, jak jsem druhého poznávala a zjišťovala, co je to za člověka.
    Nevím, jak u ostatních, ale u sebe mám pocit, že tyto vztahy mají větší šanci na úspěch a na to, že to přeroste v něco hlubšího a pevnějšího.

  • Single15.11.2020 0:05

    Nemyslim si, ze by to bylo srovnatelne s pohyby miminka. Motyly v brise jsou uplne neco jineho, za me uplne wow pocit. Kdyz si vzpomenu na jednoho muze, ktery v mem zivote pobyval nejaky cas, stale je cítím. A za me muzu rict, kasli na zenateho, nic z toho nebude...

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 776 otázek, kterým se dostalo 257 283 odpovědí a 398 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist