Minulost

Otázku položila: Anonymní uživatelka #23821 3.4.2010 22:58

Dobrý večer, mám menší problém, který mi u pár nocí nedá spát.3 roky jsem chodila s přítele, mezitím jsme se několikrát rozešli a dali znovu dohromady, pak jsem jela na pobyt v Anglii, kde jsem se zamilovala do jeho kámoše. Dojeli jsme zpátky. Ti dva se nesnášeli, ten kluk se do mě také zamiloval, a toho svého přítele jsem už nemilovala, ale hledala jsem něco nového, tak jsem to s ním ukončila. Prožili jsme s tím klukem nádherné 2 měsíce. Jenomže jsem zjistila, že takhle to dál nejde. Že on není kluk pro mě. Byla jsem rok sama, mezitím jsme se občas sešli s tím klukem, ale s mím bývalým přítelem už jsme se nevídali. Až teď na něho myslím čím dál víc, s informcí mám, že se taky o mě zajímá. Ale problém, má ženskou, která se mi už jednou snažila rozbít vztah.. Co teď ? Oplatit stejným šálkem, nebo nechat být a doufam v ukončení vztahu, aby jsme mohli být zase spolu ?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Jedno pořekadlo říká do stejné řeky nevstoupíš nikdy dvakrát.....a asi na tom něco je. Já tenkrát neopustila sice bejvalého kuli jinému ale byla jsem na tom podobně, po pul roce jsem dala dohromady starej vztah a k mému uvivení jsem zjistila že jsem udělala hroznou chybu a po pul roce jsme se stejně rozešli.
    V tomhle nikdy nikdo neporadí k tvé spokojenosti,to budeš muset udělat sama zvážit pro i proti a hlavně jestli má cenu něco vracet.
    Ale rozhodně bych se nepletla do jeho ninějšího vztahu pokud i on má zájem tak si to musí vířídit sám

  • Ahojky, koukám že máš dost zamotaný vztah. Já musím říct že jsem si prosla podobnou situaci, sice v mnohem mnohem kratsim casovem intervalu, ale jestli ze se ti ta holka snazila robit vztah a jestlize kdyz si byla s tim ke kteremu se chces ted vratit, nevahala bych a sla do toho...Pokud ti to tedy za nej stoji...Ale tezko rici kdyz jste se s pritelem porad rozchazeli a zase davali dohromady...

  • Ahoj ... laska je těžka věc. Dle mého názoru , chceš spatky to ,, stary co ti vyhovovalo´´ :) ... ale na druhou stranu jsi psala , že jste se furt rozchazeli , z toho usuzuji , to jak jsi říkala , že hledáš ,, neco new ´´ takže se ti ani nedivím , že jste se dali dohromady , ale nemuzu tvrdit , že jste se na 2 ,měsíce milovali. Pokud ty myslíš na ,, toho stareho pritele ,, ale ma zenskou , tak by bylo dobre si s nim o tom promluvit a hlavně omluvit !!! A jestli má holku kterou ty znáš a Víš , že je to Svi*ě ... tak takovou bych se nezabivala.. kdyby to byla cizí holcina , která ani neuší kdo jsi , je to neco jineho ( trosku ) :) ... přeju pevné nervíky , ODDANOST a lasku.... pa brouku

    PS : TOHLE SI HLAVNĚ POŘÁDNĚ NEJDŘÍV PROMYSLI...

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 935 otázek, kterým se dostalo 262 314 odpovědí a 402 548 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist