Milostný trojúhelník

Otázku položila: Anonymní uživatelka #396409 13.1.2019 12:31

Ahoj, minulou neděli jsem jela na lyžák kde se mi začal líbit jeden kluk (říkejme mu třeba Honza) , je pozorný milý a vždycky mi zlepší náladu. Třetí den na lyžáku mi moje veliká kamarádka řekla, že ví komu se líbím, ten kluk jí to řekl na svahu. Doufala jsem že to je Honza (jak jinak) ale kamarádka mi to nemohla říct, prý mi to ten kluk řekne až přijedu z lyžáku. No, byl pátek, já celá unavená z 4 hodinové cesty vlakem jsem se vrátila domů a co nevidím! Na mobilu mi bliká smska od Honzovo nejlepšího kamaráda (řekněme že se jmenuje Kuba). Řekla jsem si ok, asi chce se zeptat na nějaký dú. KÉŽ BY JEN DÚ! Ve zprávě psal, že mě miluje a že to všichni hráli takzvaně na jeho stranu. Slušně jsem ho odmítla s tím, že mám ráda někoho jiného a že mám momentálně ve všem hrozný zmatek. Pochopil to a psali jsme si až do noci, pořád mi psal jak jsem hodná ("jsi ještě hodnější než jsem si myslel") apod. Jaký na to máte názor? Máte podobné zkušenosti? Co byste dělali na mém místě?

  • 20.03.2019 18:18:18 - full.avl změnila kategorie otázky
  • 20.03.2019 18:18:01 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francy13.1.2019 13:12

    Nechápu nadpis milostný trojúhelník, to znamená něco jiného. Říká se - odmítáme ty, kteří nás milují a milujeme ty, kteří nás odmítají. S Kubou můžeš byt kámoš, jen mu nedávej žádnou planou naději a Honzu můžeš zkusit pozvat na rande, napsat mu nebo mu naznačit, že se ti líbí.

  • HaSha13.1.2019 14:28

    Od líbení se přes zamilovanost je k lásce ještě dlouhá cesta. Myslím, že se ti může časem zalíbit i úplně jiný kluk a tady bych to na tvém místě nechala v kamarádské rovině s oběma. Kuba zní teď celkem rozumně, že to pochopil, ale stejně mu budeš chvíli ležet v hlavě a možná to časem ještě zkusí. Vzhledem k tomu, že je Honza Kubův nejlepší kamarád, tak bys akorát narušila kamarádství mezi nima, Honza ví, že se líbíš Kubovi, když "hráli na jeho stranu", mohl by tě proto odmítnout prostě z principu. Jedinou možnost vidím v tom, že by se ti ozval Honza sám.

  • Můj současný partner mi vykládal jak v pubertě chodil s několika holkama zaraz. To zkus taky 😂😂😂

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 341 otázek, kterým se dostalo 252 212 odpovědí a 394 298 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist