Matrace do postýlky a odsávačka mléka

Otázku položila: Bývalá uživatelka #18069 22.3.2010 16:05

ahoj chtěla jsem se zeptat můžete mi poradit dobrý typ matrace do postýlky.a taky zároven odsávačku mlíka? Jakou mate zkušenost s Elektrickou odsávačkou a jinou.Děkuji

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj. My šetřili na postýlce ale nešetřili na matraci (pohanka+kokos). Jinak odsávačku si pořiď podle toho zda budeš odsávat denně nebo jen tak jednou za čas. Elektrické jsou fajn a rychlý ale mě nevyhovovala. Koupila jsem si ruční pákovou od Aventu a posloužila dobře i při častějším používání. Hlavně ne tu pístovou jak se zasunují dvě trubičky do sebe. To je můj názor. Hodně štěstí při výběru :)

  • prvosenka22.3.2010 19:14

    Matraci pro mimčo máme také pohanka+kokos. Stála cca 900,- Kč. Odsávačku mám od firmy Medela, mechanickou. Pořídila jsem si ji, protože stejné měli v porodnici. Myslím si, že je asi pístová, ale mně vyhovuje. Používám jí takřka denně. Stála okolo 600,- Kč. O elektrických odsávačkách jsem slyšla, že nejsou schopné vytáhnout mateřinu z prsu tak dobře jako odsávačky mechanické. Ale nevím, jestli to je pravda.

  • My jsme tehdy kupovali taky matraci pohanku+kokos a byli jsme spokojeni.Lepší je si připlatit a koupit kvalitnější matraci.je to hlavně důležité pro správný vývoj páteře.a odsávačku jsem měla taky pákovou od Aventu a naprostá spokojenost.Akorát zezačátku bolí trošku ručičky z toho ručního mačkání.

  • My máme matraci do postýlky i postýlku z Ikea a maximální spokojenost. Odsavačku jsem měla nejprve mechanickou, ale trvalo mi dlouho odsátí mlíčka, vůbec mi to s ní nešlo, takže jsem si koupila elektronickou od Aventu a spokojenost.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 921 otázek, kterým se dostalo 247 653 odpovědí a 387 589 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist