Matematika

Otázku položila: Anonymní uživatelka #397704 10.1. 20:16

Ahoj. Mám takový problém. Chodím do tercie a mám průměr z matematiky 3,86... Vím, je to hodně špatné, ale problém je v tom, že já všechno na hodinách chápu. Myslím, že je málo příkladů, které bych z toho, co probíráme nevěděla, jak počítat. Jenže já je nikdy nevypočítám dobře. Vždy udělám numerickou chybu a to i třeba jako 2*4 nedokážu v testu spočítat správně... Doma samozřejmě počítám, přes Vánoce jsem spočítala 20 papírú s příkladama úplně všude a většinu jsem měla dobře (odhadem tak 80 %). Tak nevím, v čem je problém... Docela. mě to štve, protože já vím, že to chápu a doma i umím, ale když jsem ve škole u testu nedokážu vůbec nic... Nevíte někdo, co s tím? Fakt mě to trápí a už jsem z toho zoufalá...

  • 13.01.2019 13:03:38 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • HaSha10.1. 20:25

    Může to být nervozitou z testu i špatným soustředěním, zbrklostí. Pokud si věříš, že látce rozumíš, oslov matikářku. Žádná učitelka nechce sama od sebe rozdávat špatné známky (pokud jo, tak by to bylo hodně nepedagogické), třeba by tě mohla vyzkoušet v konzultačních hodinách, aby viděla, že znáš postupy. Možná tě pak uvidí i trochu jinak, když projevíš o její předmět zájem.

  • Zanthia111.1. 13:37

    Možná bych i zkusila pedagogickopsychologickou poradnu. Možná jsi "jen" nervák, ale možná máš poruchu pozornosti. Mohli by ti ledacos poradit jak na ni vyzrát a mohli by dát i nějaké podložené rady a doporučení učitelce.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 375 otázek, kterým se dostalo 242 480 odpovědí a 380 443 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist