Masturbace ve vztahu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #407473 18.11. 12:46

Dobrý den chci se zeptat nebo znát názory i ostatních žen na téma masturbace během aktivního vztahu s mužem, včetně pravidelného sexu. Je mi 17 let, sex máme zhruba 2x týdně, vše je moc hezké. Já, ale zároveň tak 2x týdně ještě masturbuji, když jsem sama. Mám prostě rada i chvíle jen sama se sebou. Příteli to říkat nechci aby si nemyslel, že mě nedokáže uspokojit. Je mi jasné, že chlapi masturbují také a ještě častěji, ale u chlapů se to tak nějak všeobecně ví a je to normální. Jak jste na tom vy? Stačí vám jen sex, nebo masturbujete také?

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Francy18.11. 15:59

  Jak kdy, nevidím na tom nic špatného. Občas sex není z různých důvodů, tak se na to vrhnu sama :-D Nicméně, já to příteli říkám, abych ho poškádlila, on sám mi rád kupuje různý hračky, tak je přeci nenechám ležet v šuplíku 8-. :-D Také má moc rád, když to dělám před ním, fajn předehra.

 • wirna19.11. 9:22

  Proč by to nemělo být normální? Já mám většinou problém, že chlap jezdí do práce hrozně brzo a jak se s ním vzbudím, dostanu na to chuť a on už je pryč...tak si hold musím vystačit 🤣
  Kolikrát mu i napíšu, že tu není tak hd musím sama . Nebo mu to řeknu až večer, že mi ráno chyběl . Většinou ho to rozpálí:-D

 • diskutt22.11. 9:31

  Jako muž říkám, že chlapi masturbují taky a právě možná i častěji než ženy (hlavně v mladším věku)... jen to neříkají :-) Pokud se Vás na to ptát nebude (a pak by to měl přiznat i on, i když by možná ubral na frekvenci), tak mu to ale sama neříkejte. Určitě ale i on ví, že to si ženy taky dělají samy. A kdyby to chtěl vědět... no tak by se to dozvěděl a možná by se i více snažil :-) Nebo by se ho to mohlo dotknout - záleží jaký je.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 184 otázek, kterým se dostalo 263 731 odpovědí a 403 321 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist