Mamka a oblečení

Otázku položila: Anonymní uživatelka #427263 21.5.2021 18:19

Ahoj, je mi 14. Asi to bude hloupý dotaz, ale já opravdu nevim co mám dělat. Jelikož jsem za poslední dobu dost vyrostla, tak mi je většina mého oblečení malá. Od kalhotek po mikynu. Když jsem to mamce říkala, tak mi nevěří a pořád říká, že mi tohle je a ať si nevymýšlím. Zastala se mě i sestra, která vi, že ve skříni už nic nemám (co mi je) a točím jedny a ty samí trička dokola a mám jen jedny kalhoty, které mi jsou. Při lockdownu jsem to nějak neřešila, ale ted. Navíc mamka mi řekla, že až otevřou obchody, půjdeme nakoupit oblečení. Už to jsou 2 týdny, a pořád nic. Když se mamce chci připomenout, je chodím do školy jen v jedné a té samé mikyne, tak mi řekne ať neotravuju, že v ní můžu chodit klidně další měsíc. Přijde mi, že se tomu stále vyhýbá. Ano, nakupování jí moc nebaví, ale já potřebuju nějaké oblečení. Hrozně mě to mrzí a zklamává, protože Vydím moje kamarádky, které chodí s jejich mamkama nakupovat, a mají takovej ten hezkej vztah, a pak tu je moje mamka... Mrzí mě taky to, že je každý den doma uklízím (je to pro mě samkzdřejmost), nebo uklidim celou kuchyň a tak, a nikam se mnou nenajde. A pak je tu moje další sestra, která s mamkou jede do města něco vyridit a přijedou s novým oblečením. Přijde mi, že se tomu mamka vyhýbá a že se mnou nikam nechce. Když jsem chtěla jít nekupovat s kamarádkami, tak mi to nedovolila. Ps: v penězích problém není. Prosím o nějakou radu, moc děkuji.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francy21.5.2021 19:01

    Poznámka, že v penězích problém není znamená co? Že rodiče vydělávají hodně a nemáte nouzi nebo že sama peníze máš, ale chceš jít nakupovat s ní (narážka na hezky vztah matky a dcery)? A co když ji požádáš o peníze a zajdeš si nakoupit sama?

  • syd22.5.2021 10:29

    Mně když začaly bejt malý kalhotky a ponožky, tak jsem začala nosit máminy. Ponožky mi pak byly malý, tak jsem začala nosit tátovy.

  • Syn behem distancni vyuky hodne vyrostl, ale take ted neporizujeme nove obleceni na posledni mesic skoly. Donosi co ma a nove nakoupime az na konci prazdnin, nez zas pujde do skoly.

  • xxx825.7.2022 17:08

    Ahoj, a co třeba zkusit pořídit nové oblečení přes internet? kolikrát mají daleko víc věcí na výběr a hlavně za mnohonásobně nižší ceny. A je to z pohodlí domova, nemusíš tak nikam chodit a ušetříš čas. Z e-shopů, kde mají hodně slev nebo se dají uplatnit slevové kupóny https://slevovykupon.net/ ti doporučuji třeba zalando lounge nebo about you. Ale je jich i spousta dalších.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 879 otázek, kterým se dostalo 270 181 odpovědí a 408 765 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist