Mamce vadí můj přítel

Otázku položila: tereza70 15.9.2018 17:55

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Mamce vadí můj přítel. Je o hodně starší než já. Mně je 17 a příteli 34. Od tý doby co jsem ji o něm řekla mi zakazuje se s ním vídat,chová se ke mně hnusně a přemlouvá mě abych se s ním rozešla. Co mám dělat?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Lily715.9.2018 19:42

  Mne by to tiež vadilo. Je to veľký vekový rozdiel, mohol by ti byť otcom :O= Ja mám o 10 rokov viac, než ty a samej mi 34-ročný chlap pripadá pre mňa starý, vekovo a skúsenosťami proste inde, a tým pádom nepoužiteľný na vzťah. Na druhej strane predstava, že by som mala niečo so 17-ročným mi znie úchylne až pedofilne. Mala by si si nájsť niekoho vekovo primeraného, s kým budeš dospievať a objavovať život spoločne, tento sa ťa bude snažiť tak akurát vychovávať. Počúvni mamku, má o teba strach aby si fakt neskončila mladá s deckom na krku a úplne ju chápem.

 • Francy16.9.2018 8:24

  Ten věkový rozdíl je fakt dost. Můj první přítel byl o 10 let starší a bylo to znát. Mamce se nedivím, tohle v pořádku není 8-o Navíc si nedokážu představit sex s takovým ,,starým,, chlapem, to vadí mámě určitě nejvíc.

 • terryk15.9.2018 18:08

  A řekla ti, co jí na tvém příteli vadí? Třeba je to něco zásadního, co ty nevidíš. Nebo je proste majetnicka a nechce se dělit. Nebo o tebe má strach. Těch možností je iks.

 • Veronika3215.9.2018 22:26

  Podle mě jí vadí ten věkový rozdíl,ty jsi holka mladá co má vše před sebou, můžeš se chodit bavit s kamarády,na diskotéky,pařit celou noc,cestovat.On už je v letech kdy přemýšlí nad založením rodiny,přece jenom 40 se blíží...a to je někdy u chlapa milník kdy začne hodnotit svůj život,práci.
  Hodnotím to podle sebe.Mám kamaráda,to mu je 36,bezdětný,našel si mladou holku(20 let),domluvili se na rodině,otěhotněla a odešla od něj,že ho nechce poslouchat(je fakt,že některé názory stojí za to), čekají na prosinec rodinu,ale ona žije u rodičů,on ve svém bytě. nechápu proč když chtěl založit rodinu si našel mladou holčinu...
  To je jako kdybych já ve svých 36 letech si našla taky zajíčka a chtěla po něm rodinu
  proti vztahu s větším věkovým rozdílem nic nemám, má to svoje pro i proti, ale to si musí strany ujasnit
  A moje rada?promluv si s přítelem co od vztahu čeká, zda rodinu a nebo jen zábavu. a co od něj očekáváš ty?chceš studovat,cestovat? nebo založit rodinu
  to jsou otázky na které se musít ptát a ty ti dají odpověď
  co se týká mámy,dej jí čas,potřebuje se s tím srovnat.má taky něco za sebou,tak chce aby ses měla líp a aby jsi nebyla "jen" milenka do postele

 • petulinkaa1316.9.2018 0:19

  Dokud asi neuvidí, ze to spolu myslíte vážně tak ti asi nedá pokoj. Což dneska moc nechápu jak někdo ještě může řešit věkový rozdíl, naopak se dnes méně vidí lidi věkove k sobě a co je na tom? věk je věk, to jaká si ty ci tvůj přítel nevíme. Ja s manzelem začala v 18ti,jemu bylo 36let.Mamka by si měla uvědomit, že bojem proti tomu s cim nesouhlasí neziska nic, právě naopak, stejne ty si musíš přijít na to co ti vyhovuje a co ne.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 71 914 otázek, kterým se dostalo 240 775 odpovědí a 378 167 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist