Mám ho pustit?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #411541 19.5. 22:28

Ahoj holky chci se zeptat..
Přítel nedávno přišel s tím,že by chtěl jet v červnu s kolegy na 3 dny na chatu..Nevadilo by mi to,kdyby mezi ty kolegy nepatřila i jedna kolegyně,do které jsou všichni z té jejich party zblbnutí..Jela bych s ním ale oni se tam jedou doslova ožrat a já ze zdravotních důvodů pít alkohol nesmím a celkově nemám ráda opilé lidi okolo sebe..
Jsme spolu s přítelem prakticky pořád pokud nejsme v práci,chci aby se odreagoval i beze mě ale prostě se bojím,pořád mi opakuje že je to kamarádka a kolegyně a v životě by s ní nic neměl atd.. ale podle povídek o ní je to celkem rozhoďnožka hlavně když se opije..2 z těch kolegů tam berou i své přítelkyně,jeden tam je nezadaný a další bez přítelkyně tam bude můj přítel..
Věřím mu,jsme spolu skoro 4 roky ale bojím se..
Co by jste dělaly na mém místě?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • takový nadpis otázky ve mně vždy způsobí divné pocity... to jako fakt? on vám patří? je to dospělý a předpokládám, že svéprávný, člověk. tak proč nadpis "mám ho pustit"?
  Pokud jste spolu už tak dlouho, tak by jste v první řadě měla vědět vy, jak se chová např pod vlivem alkoholu. A měla mít k němu i důvěru. Pokud k němu nemáte důvěru a takhle se potřebujete ptát, tak bych se zamyslela celkově nad vztahem jako takovým. Pokud tam ostatní budou mít partnerky, tak bych kldině jela taky, pokud už bych teda měla potřebu ho mít "pod kontrolou" a být s ním, ale ne že budu přemýšlet nad tím "zda ho mám pustit". Jet spolu s ním, když tam budou i partnerky ostatních nepovažuji za žádný problém - můžete si spolu udělat dámské posezení a nikde není psané, že dotyčné se hodlají zbourat alkoholem také.

 • To už je o vaší vzájemně důvěře. Nabídl tj, že bys mohla jet taky? Když tam jiní partnerky berou. Pokud mu věříš nevidím důvod aby nejel. Pokud máš pochyby hold se budeš muset překonat a jet s ním...ovsem to neřeší to, že pokud by ti chtěl s tou kolegyní zahnout najdou si jinou příležitost.

 • Francy20.5. 9:09

  Pustit? Opravdu pustit? Je to snad pes uvázaný na vodítku? 8-o Problém není v tom, jestli může odjet na 3 dny na chatu, ale že mu nevěříš a to je mnohem hlubší problém ve vztahu než nějaká rozhoďnožka.

 • Eleshiar20.5. 11:48

  Ale vztah preci neni o tom ho nekam pustit nebo nepustit. Kdyz chce jet, at jede. Kdyz te tam nechce s sebou, tak holt pojede sam. Co se tam stane, jde na jeho hlavu. Bud rada, ze rekne kam jede, s kym a na jak dlouho a netaji ti to a nemlzi.

 • ailinnon22.5. 20:05

  Keď ta bude chcieť podviesť, tak to urobí, ani nemusí ísť na chatu... Vzťah nikdy nie je zárukou. Bud mu budeš veriť, alebo sa môžeš báť stále. Skus si viac veriť!.. si predsa jeho partnerka.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 691 otázek, kterým se dostalo 261 311 odpovědí a 401 900 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist