Má cenu ještě odpustit opakovanou nevěru?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #20720 28.4.2010 13:06

Dobrý den, jsem s přítelem dva roky a myslím, že to byl krásný vztah, občas hádky, ale to je normální. Důvěřovala jsem mu, měl spoustu svobody, i on mě a všechno bylo fajn. Před měsícem jsem se ale dozvěděla, že se před půl rokem vyspal s jednou slečnou. Tvrdil mi, že byli hrozně opilí a že je mu to líto, že by to nikdy neudělal za střízliva. Nakonec jsem s ním zlstaal, přestože jsem na to pořád myslela. Před týdnem jsem ale zjistila, že měl ještě jednu slečnu na sex, s kterou spal asi dva měsíce a před pár dyn taky to, že dva týdny po mém prvním zjištění se vyspal s jednou naší známou, přestože zrovna "žehlil u mě" ten první průser. Začaly se mi přiznávat tyto slečny a vypadlo z nich, že to na ně zkoušel mockrát a jedné dokonce psával, že má čas, volné auto a chuť na ni. Před tím, než jsem tohle zjistila se dokonce nakazil chlamydiemi a sváděl to na mě, že jsem ho podvedla, ale to se vyvrátilo, protože já nic neměla v sobě. Teď se hrozně kaje a chce me ve zkratce zpátky, že se změnil a podobně, asi to všechny známe. Prosím Vás, myslíte, že je možné, že se změnil? Miluju ho jako nikoho předtím, ale na druhou stranu raději budu trpět teď rok bez něj, než celý život s ním.Co myslíte?Moc děkuji za názor...

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • uteč!! to je druhý tiger woods... samozřéjmě jedna nevěra se odpustit dá, ale on měl nevěr víc a to je už vyloženě v něm, budeš celéj život trpět a tady jde už i vyloženě o zdravý - co když od něj něco chytíš a chlamydie v tom "lepším" případě... radši se trap nějakou dobu, než s ním zůstat a trápit se dlouhodobě! buď silná a najdi svou hrdost, máš přeci navíc, než být s člověkem, kt. si tě neváží a podvádí tě !!!!!!!!!!!!!

 • Ahoj tazatelko, jsi do něho fakt asi zamilovaná, že jsi ho ještě nevyrazila.
  Moji rodiče se rozvedli nejen kvůli nevěře mého táty. Ale ta nevěra a střídání ženských mu vydrželo doposud a to už mu táhne na 60let.
  Myslím si, že se bohužel nezmění a pokud mu odpoustíš tak je jen otázka času, kdy se to bude opakovat. Ale nechci Ti radit, to je jen můj názor.
  Držím palečky, ať se rozhodneš jakkoliv.

 • Ahojky jednou by se to dalo odpustit ale pokud už tě podvedl tolikrát bude to dělat pořád já bych asi už neodpouštěla a poslala ho do háje!!!Ale rozhodnutí je samozřejmě jen na tobě!!!Držím palečky at se rozhodneš zprávně!!

 • je to vážně těžké, ale obecně platí, že všechno co tady napíšem a všechny názory, které tady přečtem nezmění nic na faktu, že TY sama, se budeš muset rozhodnout.
  Jako příklad uvedu sebe. 7 let s člověkem, který se mnou prožil prakticky všechno. školu, práci, naše první milování, náš byt a 3 měsíce před svatbou v den, kdy jsem místo zvednutí platu dostala padáka v práci a on s cizí ženskou v naší posteli, v naší , kterou jsme si sami koupili. Otočila jsem se a odešla, oporou mi byli mí přátele. 2 roky na to, jsem šťastně vdaná s chlapem, který stojí za to a můj bývalý? Pořídil si se slečnou miminko a dnes podvádí z vesela ji. děkuju Bohu, že jsem měla štěstí!Chci jen říct, že strach z nejistoty, kterou v sobě máš a která je přirozená není láskou ,ale obavou z toho, co bude dál, jak jinak bys mohla milovat člověka, který ti vědomě ublížil. A to se opravdu nedělá. Já bych mu zbalila kufry a nechala je před vchodem, nevěru neuznávám. Přátelé jsou lékem na všechny bolesti a čím víc jich vedle sebe máš, tím dřív se tomu zasměješ.

 • Při jedné nevěře bych já osobně odpustila, při opakovaných ne - uklouznul by zase, ať si dělá sebevětší psí oči a říká "už nikdy"...

 • Týjo, to je složitý. Nic proti, ale já kdybych něco takového provedla doma manželovi a snažila se vše napravit, aby mi odpustil, tak bych si už nikdy s nikým nezačala. Bylo by to pro mě dost silné ponaučení a nikdy víc bych už nechtěla ublížit člověku, kterého miluji a na kterém mi záleží. Chybu člověk bohužel někdy udělá, příroda nás neučinila monogamními, ale tohle je dost chyb na to, aby si z toho vzal příklad. Je těžké v tomhle radit, to si musíš rozhodnout sama a nikdo ti nepomůže. Ale já osobně nevím, jestli bych dokázala znovu důvěřovat takovému člověku. Pokud by sekal dobrotu a opravdu to myslel vážně a snažil se vše napravit, tak možná, ale pokud to udělal zas. Kdo ví, jestli to neudělá zas, až bude mít doma vše vyžehlené.... Je mi to líto.

 • jednou dejmetomu ... ale takle já vím že je to těžké ale kopla bych ho do zadku.. nemohla bych mu věřit že už to neudělá...

 • Já bych mu odpustila - prostě je takový, jaký je. Ale zpátky bych ho už něchtěla. Osobně bych na takový život nebyla stavěná. Rozhodně totiž nevypadá, že už ti nikdy nezahne. Nebo věříš tomu, že po tom, co byl schopen všechno udělat, ti bude už nadosmrti věrný? Jestli s ním zůstaneš, musíš zřejmě počítat s tím, že se to zase stane, nebo občas bude stávat. Některé ženské takhle žijí, já osobně bych na tohle asi žaludek neměla :-(

 • Simea28.4.2010 13:41

  rozhodnuti je na tobe, je to docela tezky poslat do haje nekoho na kom ti moc zalezi. zvazila bych jestli se trapeni vyrovna tomu hezkymu. jestli ne, tak to prekousnout a poslat ho k vode. nezmeni se, mozna na chvili zkusi to, ale za cas se vrati ke svym "zvykum". bohuzel.

 • Vypadá to na pěkného rošťáka, bohužel nenapravitelného. Jedno ukouznutí se dá odpustit, zvlášť když je to v opilosti. Ale když to udělal už několikrát a navíc ještě ty holky sám přemlouval? Něco jiného by bylo, kdyby po něm nějaká kráska vyjela a on jednou podlehl (je to jenom chlap), pak toho litoval a kál se, ale opakovaná nevěra už se neodouští. Kdyby tě miloval tolik, jak ti teď vykládá, tak by ti takhle neubližoval. Být tebou, rozešla bych se s ním. Myslím, že se nezmění a ty si zasloužíš někoho lepšího.

 • souhlasím...nezůstávat, udělal jednou , udělá zas!!!!

 • dzusinka28.4.2010 22:29

  Tohle už se nezmění. Zvlášť na to ukazuje to, že spal s jinou i v době, kdy si u tebe žehlil tu první nevěru. Připadá mi, že z tebe dělá blbce...

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 927 otázek, kterým se dostalo 262 279 odpovědí a 402 502 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist