Křečové žíly

Otázku položila: Anonymní uživatelka #345768 16.4. 8:30

Ahoj. Prosím, lze se jistě nějak pomoct, ulevit a případně se vyhnout operaci. Na cevni jdu v polovině května. Noha posledni cca týden pobolivaj. Mazu traumaplantem. Nasadila sem ascorutin. Vice piji.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francy16.4. 9:16

    Moje bývalá šéfová a snad všechny ženy v rodině také trpí na křečové žíly. Celý život chodila na sklerotizaci a nebylo to k ničemu. Nakonec si zaplatila na soukromé klinice Praha-Ďáblice zákrok laserem a je nad míru spokojená :-) sice to stálo nějakou kačku, ale pomohlo to. Za to zákroky hrazené pojišťovnou ji byly k ničemu.

  • ailinnon16.4. 22:04

    Je to trochu netradične, ale kamarátka sa zbavila kŕčových žil tým, že si prikladála pijavice... Chodila k jednej pani na terapie a potom si to už robila sama. Trvalo to par mesiacov a odvtedy je to par rokov a už to vôbec nepotrebuje... No nie je to asi pre každého, chce to silný zaludok

  • Ziwwi28.4. 9:26

    Mně taky pomohlo laserové odstranění. Byla jsem na zákroku v létě a jsem spokojena. Myslím že u každého pomůže něco jiného. Známou jsem taky přesvědčila a jede do Yes visage příští měsíc tak jsem zvědavá.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 691 otázek, kterým se dostalo 261 312 odpovědí a 401 900 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist