Kousky v jídle

Otázku položila: michaela88 13.3. 16:33

Ahoj všem, malá má 11 měsíců a nechce papat kousky v jídle. Když je tam nějakej větší kousek tak se jí navalí a pak už nechce ani lžičku. Nějaké tipy jak ji podpořit? Ukazuji jí kousání, dávám jí ovoce do ručky a žádnej pokrok :-(

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • terryk13.3. 16:57

  Podpořit nevím, ale věz, že se to samo zlomí, u nás u obou dětí do 15 měsíců věku. Prostě jednoho dne zjistí, že ty kaše jsou furt na jedno brdo a začnou jíst dospěle (a třídit a pitvat a vybírat:-)).

 • zanyT13.3. 20:09

  Nenutit a jen zkoušet dávat. Však ona je jednoho dne začne třeba i najednou jíst sama. Nebojte :-). Dejte jí čas.

 • sono213.3. 17:14

  Moja minimum chce kusať a to má 15 mesiacov pomaly, takže tiež myslím, že to príde samo, pritom zuby má neviem, jej to vadí asi a pritom dlho nemixujem. Strava je mäkká, chutná. Ja to neriešim.

 • Nase mala to ma zase naopak. Nesnasi rozmixovane kase, papa jen kousky. Krmi se vyhradne sama (od pul roku). Je vzdy spinava, okolo bordel, ale papa. Ja bych to mixovala min a min....az jednou bude papat normalni male kousky.

 • zabice13.3. 20:39

  Taky se synovi navaluje a občas už mi to i vyzvracel takže sem přestala dávat mixováne s kousky ale dávám jen kousky a to už je pro něj lepsi, samozřejmě to hodně povarim aby to bylo mekke. A dej jí čas každé dítě ktomu dojde,ikdyz to doktoři vyžadují já si to dělám po svém

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 70 419 otázek, kterým se dostalo 235 418 odpovědí a 371 783 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist