Kosmetika dobrá na vrásky

Otázku položila: Drahosova 12.1. 23:25

Dobrý večer, jaká kosmetika se Vám osvědčila a funguje na vrásky? Je mi skoro 40 let a chtěla bych vrásky nějak vyhladit, poradíte?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Neutrácela bych za krémy, séra apod.
  Třeba nějaký si koupit ano, ale nedavala bych za krém nad 300:-D podle mě je to všechno stejný 😀 A podle reklam v TV už vůbec ;)
  Radsi si zajít jednou za čas na kosmetiku, popřípadě poradí kosmetička co používat :)

 • Francy13.1. 12:57

  Já tedy také nevěřím, že něco funguje. Moje máma, bude ji 50, už spoustu let se maže vším možným a vrásky má stejně. Pak moje tchyně, bude ji letos 60 a vypadá tak na 45, žádné krémy, žádná plastika. Každá mají úplně odlišný způsob života i názor na něj. Babo raď 🤷‍♀️

 • KalinaM14.1. 23:24

  Za mě je NEJ kosmetika Iuvenio. Používám kompletní rutinu a jejich produkty mi maximálně vyhovují. Navíc je značka cenově dostupná, prostě za málo peněz opravdu hodně muziky :)

 • BlackSwan24.1. 14:21

  Já si kapu Hyaluron elixír do vody a piju to. Je to taky na vyhlazení vrásek a rozzáření pleti. Ono to začne fungovat až po nějakém čase, ale výsledky se teda dostavují a to jsem ráda. Kupovala jsem to v akci v Yes Visage.

 • Majus25.7. 14:26

  Proto, aby jste něco udělaly s vráskami respektive zpomalily aspoň o trochu stárnutí, tak je potřeba užívat doplňky. Jenom kosmetika vám s tím bohužel nepomůže.

 • Verculle27.7. 18:32

  Iuvenio má kvalitní kosmetiku proti vráskám. Pořídila jsem si ji taky, líbila se mi ta jejich technologie, složení a to že netestují na zvířatech.

 • Jarmillka17.8. 15:48

  Kdo má kvalitní kosmetiku na vrásky, tak je Paula´s Choice.

 • Karculenkaa23.8. 21:38

  Taky si objednávám kosmetiku přes cosibella, ale kvůli tomu, že mám akné tak si musím vybírat a dost mi pomáháji produkty od SkinTra. Hlavně potom jejich kyselinovém toniku se mi akné rychle hojí.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 450 odpovědí a 406 388 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist