Kluk

Otázku položila: Anonymní uživatelka #426739 15.4. 17:00

Ahoj, je mi 15. moje kamarádka má kluka a ten je na ní hrozně hodnej. Jen tak ji obejme a tak. Jsem hrozně ráda, že má takovýho kluka. Také bych chtěla kluka, který mě obejme a nebo mi dá jen tak pusu. Ale nevím kde takovýho kluka vzít. Město, ve kterém bydlím je menší, a kluci tu jsou buď mladší než já, a nebo namachrovaný s prominutím idioti. Prostě mi přijde že tu nikdo takový není. Nevím co mám dělat, hrozně bych se chtěla přitulit ke klukovi co mě bude mít fakt rád.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Je hezké mít někoho kdo tě má rád ale jeti jen 15. Jsi ve věku kdy máš na kluky čas i když tě to láká. Většina vztahů kolem 15ti let stejně nevydrží. Určitě se jednou někoho takového dočkáš, jen musíš být trpělivá a rozumná.

  • Nikdy jsem nevěděl, že mohu získat dobré a spolehlivé kouzla online, kteří by opravdu mohli pomoci lidem jako já, kteří potřebovali pomoc ve vztahu. Oddělila jsem se od svého manžela, když se se mnou rozešel a vrátil se ke své bývalé milence, byl jsem tak zničený a zlomený srdcem. Nebyl jsem sám sebou, dokud mě můj přítel neodkázal na Velkého muže jménem Velká Baba Ogbogo, že by mi mohl pomoci s mojí situací. Zpočátku jsem pochyboval a později se s ním spojil a on mi řekl, že dostane lásku kouzlo připravené na to, abych dostal svého přítele zpět Poté, co jsem provedl potřebné, udělal jsem všechno podle jeho pokynů a k mému největšímu překvapení mi zavolal můj přítel, že se vrací domů, a bylo mu líto všeho, čím mě nechal projít. Výsledek byl úspěšný a dnes žijeme šťastně. Dal jsem mu slovo, že se podělím o své zkušenosti se světem, aby od něj mohli ostatní získat jakoukoli pomoc. Můžete mu poslat e-mail na adresu: greatbabaogbogotemplegmail.com nebo pro naléhavou odpověď napište na jeho linku WhatsApp +2349020168697 ... Děkuji skvěle BaBa Ogbogo

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 708 otázek, kterým se dostalo 261 371 odpovědí a 401 951 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist