Kamarádčin nový kluk

Otázku položila: Anonymní uživatelka #299483 31.8.2015 0:23

Ahoj, moje nejlepší kamarádka, která se mnou chodí do třídy na střední má nového přítele, který má nastoupit k nám do třídy. Vím přesně, kdo ten člověk je a i kámoš z jeho třídy ho popisuje jako skvělého člověka, ale já jsem se s ním ještě nemluvila. Docela mám obavy, aby mě jejich vztah nezačal štvát, protože už když spolu teprve začínali flirtovat a my byly ještě s jednou kamarádkou na palačinkách, seděla furt s mobilem v ruce a tak dále. Docela by mě mrzelo, kdyby třeba naše cesty na oběd (chodíme jen my dvě, sem tam ještě nějaká kamarádka a je to tak 2km od školy) už nebyly stejné. Vždycky se smějeme jak blbé, hovoříme o někom nebo prostě jen děláme takové ty holčičí kraviny. Ale kdyby chodil s náma, nebylo by to ono. A myslím, že tak to bude vypadat u všeho. Na Angličtinu sedíme vždycky spolu, protože jsem si zvykla sedět s jinou kamarádkou, se kterou si v klidu popovídám, radíme si při testech a učíme se látku ze školy jedna od druhé, když to nechápeme. Tak aspoň vždycky na Aj, jen by mě nepřekvapilo, kdyby řekla, že na Aj chce sedět s ním. Na chodbách bude stávat taky s náma a přiznejte s kolika klukama mluvíte i holčičích věcech, jako jsou nákupy, kluci, strava, workouty a třeba party? Mě třeba s klukama nedělá problém mluvit, ale jsou věci, které si radši nechám pro holky, protože by je to nebavilo a přece jen by to bylo jiné. Navíc, pokud třeba bude chodit na obědy, což vážně nevím, jestli chodí, tak to bude teprve něco, protože jsme si vždycky na obědě pokecaly nejvíc. Jak se říká, sdělily svoje dojmy :D, protože ve škole čas není, že? Naše pětiminutové přestávky nejsou tak dlouhé, když si musíte nachystat věci, někam zajít nebo tak, takže si toho moc neřekneme a až tam konečně mluvíme o všem. Ještě když jdeme s dvěma kamarádkama, tak jedna se nám snaží jídlo vždycky znechutit, aby byla legrace. Většinou se to vede a nevím jestli bych přivítala někoho navíc. K tomu všemu, chodíme my dvě, sem tam další dvě a u stolu pak nezbývá místo. Občas, což je výjimečně, jde ještě jedna a my pak přisouváme k sobě stoly, což lidi z gastra nesnáší a pak mají kolem toho hodně řečí i když ty stoly vrátíme tak, jak byly. Kvůli němu by si sedala vedle a nevím, prostě mi to přijde divné, když takhle ve zvyku obědváme už rok. Chápete mě ? Co byste dělaly, nebo, co mi poradíte? :/

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Samozdřejmě že holka co si najde kluka v tomhle věku a ještě když s ní ten kluk bude chodit na školu budou spolu nonstop a pravděpodobně se toho hodně změní. Ale já bych jí to přála. Sice se třeba budete vídat míň, ale upřímě až ty si najdeš přítele pravděpodobně na tom budeš stejně. Pokud chceš aby s tebou taky trávila čas promluv si s ní o tom určitě se na tebe nevykašle jen protože má přítele jen se bude bavit i s ním. A navíc přibrat člena do party taky nemusí být konec světa, ale nakonec třeba fajn společník. Tak jí to přej a moc nežárli. ;-)

 • No upřímně, být Tebou, najdu si i jiné kamarádky, protože tahle bude chtít byt hlavně s přítelem, budou se chtít bavit o věcech, kterým zase nerozumíš Ty a trávit spolu čas o samotě..Změní se toho nejspíš hodně, hlavně jí to přej a dopřej jim soukromí, protože až si najdeš přítele Ty, budeš za tohle taky ráda..

 • kuk9331.8.2015 7:43

  Neupinej se na 1 holku. Taky jsem si na stredni nasla kluka a ackoli s nami nechodil do skoly, jen po skole jsem ho vidala, tak to moje nej kamaradka taky nezvladla a delala mi pak ze zivota peklo, protoze uz jsem nebyla jen s ni.

 • hanoletka31.8.2015 8:25

  Jestli jsi kamarádka, budeš ji to přát. Ona tě nyvymeni za něj, ale je jasné a správné, aby byl na prvním místě on. Budeš se asi muset začít bavit s vic holkama,ale jí se nevyhýbej a snaz se byt stále kamarádka. Uvidís, bude mít čas i na tebe!

 • zaplatilkova31.8.2015 10:11

  dělat s tím nemůžeš nic, jedině jí to přát. to, že si našla kluka, neznamená, že už nebude potřebovat kamarádku, ale rozhodně těch několik prvních měsíců neuvidí nic jiného než jeho :-D
  tak jí ukaž že to chápeš a dáváš jí nějaký prostor, nesnažíš se urvat všechen její čas pro sebe. A poohlédni se po dalších kamarádkách, ono viset na jednom člověku není taky úplně dobré :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 935 otázek, kterým se dostalo 262 314 odpovědí a 402 549 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist