Jsem psychicky na dně. Má dcera spí s mým přítelem. Co mám dělat?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #390549 15.3. 20:57

Hezký večer,
jsem psychicky na dně a chci se poradit. Je mi 38 let a mému (teď již bývalému) příteli je 37, tedy o rok méně než mně. Byla jsem vdaná a z manželství mám jednu dceru, které je 17. Manželství ovšem po 15 letech skončilo rozvodem a dcera bydlí se mnou. Před rokem, tedy dva roky po rozvodu, jsem si našla přítele, který se k nám po třech měsících od našeho seznámení nastěhoval. Byl úžasný, hodný, vařil, pomáhal v domácnosti, s mojí dcerou se učil na testy do školy atd. V létě nás vzal s dcerou k moři do Řecka.
Minulý týden se však vše během jednoho okamžiku změnilo. Obvykle chodím z práce domů v osm hodin, ale minulý čtvrtek mě šéf již v pět hodin pustil a já šla tedy hned domů. Když jsem přišla domů (obývák je hned proti vchodovým dveřím), viděla jsem, jak přítel sedí s roztaženýma nohama na gauči a má dcera před ním klečí a provádí mu orální sex. V životě jsem viděla dvě smrtelné autonehody, ale přiznám se, že nic horšího, než tuto scénu, jsem asi neviděla.
Přítele jsem hned vyhodila z mého domu a nechci ho už nikdy ani potkat na ulici. S dcerou je to pochopitelně složitější. Vůbec se jí nemohu podívat do očí. Za uplynulý týden jsme spolu mluvily jen jednou, když jsem potřebovala vědět, jak to vlastně celé bylo. Přiznala, že spolu mají sex pravidelně již dva měsíce. Vůbec jsem nepostřehla, že by se někdy nějak vzájemně přitahovali. Je mi fyzicky špatně z představy, že ten člověk dva měsíce spal současně se mnou i s mojí dcerou. A možná i někdy ve stejný den. Dcera mě obrovsky zklamala a moc mi ublížila. Kromě toho, že je to celé zvrácené, tak jsem si hlavně až do minulého týdne myslela, že má dcera je stále panna. Věřila jsem, že má na sex ještě spoustu času v sedmnácti letech. Tedy jde o dvojnásobné zklamání. Celý týden ji ignoruji a nedokážu se na ni podívat. Ale je to má dcera a nedokáži ji vyhodit na ulici. Ale nejde spolu nemluvit a žít spolu ještě pár let v jednom domě. Co mám dělat? Budu vděčná za jakýkoliv názor.

 • 16.03.2019 18:59:04 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • petulinkaa1315.3. 21:12

  To verim, ze byla a je dost nepříjemná situace 8-o je dobre, ze chlapa si vykopla, no chlapa.... tam asi víc není co řešit. Co se týče dcery, jaký jste měly vztah? jako matka a dcera nebo kamaradky? věděla jak přítele miluješ a nějaké podobné věci? jako chápu, že si na ni naštvaná, ale ber to, že ji je 17let,on ji vlastně využil, ona má nárok udělat v životě pár blbosti, bohužel i takhle blbou.... je mladá a z chyb se člověk učí... udržuje s ním vztah dal? to že sis myslela, že je panna v 17ti je asi jen představa všech matek, skoro.... to bych za tragédii nepovažovala, věk na sex má a sama si musí určit kdy, v tom by si nezabránila tak jak jako tak. Kvůli chlapovi jako byl on nema cenu zanevrit nad svou dcerou, ona se v životě z chyb poučí a alespoň ti třeba ukázala, co za blba to bylo než by to mezi vámi došlo třeba dal, ono všechno zlé je k něčemu dobré. Chce to teď mezi vámi čas a pozvolna se snažit víc s víc komunikovat a hlavne si o tom promluvte, třeba dojdete společne i k tomu udělat za tim tlustou čáru.Nebo jak se k. tomu všemu staví dcera? Věřím, že šok to byl a nezapomenutelná momentka, na to chce jen cas 8-o

 • Naprosto souhlasím s paní nademnou , dcera je opravdu mladá a myslím ze i když zklamání je pochopitelně pro vás z obou stran bývalý přítel je dospěly člověk , a proto měl mít více rozumu v tomto. To ze to udělal jen vypovídá o jeho charakteru a určitě vám za vaše nervy nestojí. S dcerou to bude chtít čas , a věřím ze časem se to zase všechno zlepší , určitě i ona si uvědomila ze to byla hloupost. Myslím ze pokud je to to něco , s čím si po psychické stránce neumíte poradit sama nebylo by od věci klidně zajít někam za odbornou radou , nebo se jen proste vypovídat :) přeju vám silné nervy a držte se!

 • sono215.3. 22:47

  Je to pekelná situácia, a vôbec neviem, čo by som urobila. Ja som taký debatny typ, konzultačný. Mňa by zaujímalo, prečo to urobila, čo ju k tomu videlo.
  Na jednej strane píšeš, že isto ďalej v ničom nepokračujú a na druhú stranu mi príde, žeby jej akože stačil sex s tvojim priateľom, že bez emócií? Veď je mladá, tak mladé aspoň ja myslím, sa zamiluju raz dva, či on ju nejako spracoval/-zviedol, a ona napriek tomu, že videla, že to je tvoj partner, šla do toho? To mi zas príde úplne bez rozumu. Veď 17tky sú už múdre baby.
  Mňa by proste zaujímalo prečo. Ja volím rozhovor.

 • Tak jako píše paní....dceru máte jen jednu, je mladá a blbá. Udělala chybu, ale nestalo by se to nebýt chlapa který ji svedl. Sama vím jaké to je a jak se člověk v "nacti" nechá rychle zblbnout...když mi bylo náct svedl mě manžel (již ex) me sestry. Hrdá na to nejsem. Pár let jsme se spolu nebavili, pak to nějak samo vyprchalo. Nemluví se o tom, nepřipomíná se to. Xlet zas fungujeme normálně. Člověk je blbej, hlavní věc je že se z toho všichni poučí.

 • DanielaW25.3. 15:24

  tohle je šílené...si ani nedokážu představit a ani nevím co vám na to říct...každopádně držím vám palce at to hlavně dopadne dobře

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 170 otázek, kterým se dostalo 241 735 odpovědí a 379 501 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist