Je mi 14 let a jdu na ginekologii a na kriminálku ...

Otázku položila: Anonymní uživatelka #420990 14.8. 10:57

Je mi 14 let a mam kluka (19) už jsme meli spolu pohlavní styk rodiče to zjistili a v ponděli nebo uterý jdu na ginekologie jestli jsem panna nebo ne .. rodiče vedí s kym chodim .. ale nechci udelát memu klukovy problemií prosim rychle o nějakou radu ..

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • To uz mate problem. Gynekolog pozna, ze jsi mela pohlavni styk. Kdyz jste chteli sexovat a nemohli jste pockat do tvych 15ti let, tak ted ponesete dusledky. V 19ti letech mohl mit kluk rozum a mel vědět, ze to bude problem.

 • Dle zákona tě zneužil, ať už jsi s tím souhlasila či nikoli. Panenskou blánu mít nemusíš od narození, po sportu či úrazu.

  Ale máš mi proboha rozum, je ti 14 a ne 15! A nebo ten dospělý kluk, máte pěkný průser. Nevím jestli doktor pozná, že jsi měla styk, ale možná to jde poznat, netuším.

  A gynekologie je s tvrdým y.

  Hold za blbost se platí.

 • terryk14.8. 11:15

  Jestli jste měli pohlavní styk, už panna nejsi. Nicméně doktorovi můžeš říct, žes pohlavní styk ještě neměla a je to cajk. Pokud to nechtějí řešit rodiče, pak nemusíš ani na kriminalku. Jen se probůh mládeži nějak chraňte, když už musíte š...t tak brzo.

 • hajtlik14.8. 11:57

  Pokud rodiče podali trestní oznámení na tvého přítele, tak problém má, ty nemusíš vypovídat, ale gynekolog jim zprávu předá, pokud panna nejsi, trestný čin se stal. Ty mu pomůžeš jen tím, že řekneš, že si ho přemluvila a podobně, pak dostane jen podmínku. Každopádně bez podmínky neodejde, zneužil nezletilou dívku, ať chtěla nebo ne, to jsou zákony, ty i on jste jistě věděli do čeho jdete.

 • A mimochodem, lze odmítnout cokoli říct. To je jasné. A do vyšetření ji taky nikdo nutit nemůže ne?

 • Není už bezpečnější používat vibrátor?

 • Jak to rodiče zjistili? Přiznala ses jim?
  Pokud je trestný čin oznámený na policii, tak už to půjde samo. Není potřeba aby podával někdo osobně trestní oznámení.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 997 otázek, kterým se dostalo 247 869 odpovědí a 388 071 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist