Je lepší mít uklízečku nebo ne?

Otázku položila: Majus 19.5. 21:33

Ahoj holky, jak řešíte úklid? Stačíte na vše sami nebo si platíte někoho na úklid?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Záleží, jak velký máš dům, jak velkou máš rodinu, kolik a jak náročnou máš práci a zda je vše jen na tobě?...Já osobně bych uklízečku nechtěla. Úklid děláme většinou s partnerem dohromady, se vším mi pomáhá, takže to není potřeba. Ale chápu ženy, které toho mají třeba hodně a jsou na to samy, to bych pak možná o nějaké pomoci taky uvažovala, pokud na to máš i finance. :-) Nebo zkusit zapojit chlapa, děti, žijí tam přeci s vámi a nepořádek dělají taky, nejsi jejich služka. :-)

 • My si uklid platime. Je to cas, ktery hodlame travit jinak nez uklidem, navic mam zdravotni omezeni. V mem okoli se vyuzivani uklidovych sluzeb uz rozmaha docela dost. :)

 • Bych nesnesla někoho cizího v dome. A taky si myslím, že je to vyhazování peněz ( pokud nejsem milionář nebo jsem zdravá a plne funkční ). Ale je to každého věc. Osobně uklízím tak aby to nezabralo moc času a nedělám vše naráz ale jeden týden něco a druhej něco jinýho. Jinak chlap mi pomáhá a až bude syn větší povedou ho k tomu aby taky pomáhal , teď je mu rok a už chodí s ubrouskem a vše utírá :-D

 • stupidiack20.5. 11:22

  Mám tři děti, kočku a nemám ani myčku, sušičku nebo robotický vysavač, zato mám zdravé ruce.
  Tím nechci říct, že zaplatit si uklízečku je špatně, je to pro ni taky zaměstnání, ale za mě prostě ne. :-)
  To by pro mě bylo selhání, kdybych si neuměla ani uklidit. :-D
  Většinu udělám já, něco chlap s dětma - aspoň nezakrním. :-)

 • dzusinka20.5. 23:04

  O víkendech pracuji mimo domov nebo jsem někde vyjetá u rodiny nebo na chalupě, v týdnu taky pracuji z domu. Takže nestíhám úklid s dvouletým dítětem doma a druhým s odvozy do školky. Až na to budou peníze, chci paní na úklid. Jsem jediná, co doma uklízí. Takže ne, už díky.

 • Lenouch2320.5. 18:59

  Jelikož jsem si domů nakoupila dost pomocníků na úklid, tak mi to jde od ruky, takže proč bych za to někoho platila, když mi to jde dá se říct samo a zadruhé mě to baví ;)

 • Marlena20.5. 22:20

  Já reálně uvažuju o tom, že si dvakrát do roka nechám umýt okna. Máme jich hodně a nezvládám je umýt všechna najednou. Takže jak je umývám postupně, je nás vlastně nestále neumytá část oken.

 • Laurisska23.5. 18:20

  Já mám zatím takový základ a chtěla bych si teda koupit nový vysavač, ale parní. Četla jsem na něj super hodnocení, tak hledám, jaký model si vezmu :).

 • Laurisska26.5. 21:16

  Máš tady z těch stránek dokose.cz ještě něco? Zaujaly mě ty odpadkové koše. Vždycky jsem chtěla mít bezdotykový koš, z toho našeho totiž už docela šílím. Pořád je upaplaný. Máme malé děti, tak si to asi dokážeš představit :/.

 • Vyhazovani peněz a lenost,to vidim za tim pozvat si uklízečku.Mame velky dum,2 děti,zahradu,náročnou práci,2 psy a úklid normálně stiham a dělám,i manžel vypomaha kdyz je třeba.Ješte nekoho doma cizího,to určitě.Myju okna i doma a mam jich tady 20,zdravotne jsem taky omezenejsi,da se vse jen chtit,nebyt líná a dobře si to rozvrhnout.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 918 otázek, kterým se dostalo 266 362 odpovědí a 405 469 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist