Je dotýkání se intimních míst při masáži normální?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #436200 19.9.2022 17:51

Koupila jsem si poukaz na 6 celkových masáží (5+1zdarma) u masérky, u které nebyl problém při masáži zad a šíje. U celkové to bylo najednou jinak, jakoby náhodou nebo polocíleně se mi při masáži dotýkala konečníku i stydkých pysků. Mám už za sebou 3 masáže a zdálo se mi, že při každé další byly ty doteky cílenější. Ale nechci ji podezřívat. Chtěla bych se zeptat, je tohle běžné při celkové masáži?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • bez předchozího souhlasu to normální není.

  • Je rozdíl mezi zdravotní masáží a třeba tantrickou ;-). Při zdravotní masáži by se měly intimní partie vynechat, pokud to není opodstatněné (např. kvůli kostrči). Při tantrické může být i happy ending, ale mělo by se na tom domluvit :-D.

  • Já jsem byla taky 2x u jedné masérky na celotělové masáži, masírovala moc hezky, byla jsem dobře zrelaxovaná, ale taky mi těmi dlouhými hladícími hmaty úplně bez rozpaků zajížděla přes břicho přímo na pipinu a zase zpět a zase zpět...a v poloze na břiše mi promasírovala hýždě tak dobře, že jsem neřešila , jestli se náhodou někde dotkla více než měla, prostě konečník je těsně mezi hýžděmi , tak musí něco vydržet. Přeji hezké zážitky při dalších masážích a užívejte si je bez uvažování!

  • kosicek25.9.2022 4:23

    Každopádně vždy platí, že cokoliv je člověku během masáže nepříjemné, měl by se ihned ozvat a to nikoliv na internet, ale hned v ten okamžik přímo masírující osobě, masírující osoba by s tímto měla seznámit.. Samozřejmě ohlas může být i pozitivní, že nějajý hmat tan a tam dělá obzvlášť dobře. Jsou i druhy masáží, kde su intimní místa nevynechávají, či se na ně dokonce i zaměřují, ale v klasické masáži by to němělo být, i když je to celkovka.

  • No, pokud se jedná o normální masáž a ne třeba o erotické masáže, tak to normální podle mě není. Nebo minimálně by se vás na to měl masér/masérka zeptat. U těch erotických nebo tantra masáží je toto ale naopak normální. Párkrát už jsem na takové masáži byla v https://mataharisalon.cz/cs a musím teda říct, že to opravdu stálo za to. Věděla jsem ale už do čeho jdu, tak jsem z toho, že se někdo dotýká mých intimních míst nebyla nijak překvapená. :)

  • pri celotelovej masazi to musis cakat

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 995 otázek, kterým se dostalo 270 652 odpovědí a 409 088 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist