Jak ukončit vztah?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #272320 8.5. 17:22

Ahoj.

S partnerem jsem půl roku, ale třeba poslední měsíc už mi s ním není dobře, prakticky každý den brečím. Miluju ho, miluju možná ještě víc než na začátku, ale nás vztah nemá perspektivu a já se už jenom trápím. Říkám si, že už třeba nikoho nebudu takhle milovat, ale asi nemá cenu v tom zůstávat, když mi to způsobuje takovou bolest. Já jen mám strach, že bez něj nedokážu žít, mám ho opravdu moc ráda, mám v něm oporu, ale jsou tam i ty mínusy. Nevím, jak mu to mám říct, je to pro mě těžké... Na jedné straně člověk, kterého strašně moc miluju a on mě, ta láska je tak nádherná, ale na straně druhé vědomi toho, že spolu nemůžeme byt... Poraďte, prosím..

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Já, kdybych byla na tvém místě, bych si sedla s přítelem a rozumně bych si o tom promluvila, očividně tam láska stále je a možná se s tím dá něco dělat. Možná ani přítel sám neví, co tě tolik trápí. Tím, že si spolu o tom promluvíte nic neztratíš, možná vám to oběma otevře oči a začnete na vztahu pracovat a možná si uvědomíte, že opravdu už spolu nemůžete být. Ano, začátek po rozchodu bude určitě těžký, budeš se muset znovu naučit milovat především sebe, ale jednou přijde opět někdo, koho si zamiluješ :-)

  • tynad949.5. 21:54

    Co myslíš tím, že vztah nemá perspektivu? Opravdu je to věc, kterou spolu nemůžete vyřešit, když se máte rádi, jak píšeš?

  • sisterrys9.5. 23:00

    Z tohoto důvodu jsem se rozcházela s prvním přítelem. Měli jsme každý úplně jiný pohled na svět. I když jsem ho milovala (zpětně bych řekla, že to byla spíš zamilovanost a zvyklost na něj), neviděla jsem jiné řešení. Rozchod hodně bolel, ale byla to ta nejlepší věc, kterou jsem mohla udělat. Až po rozchodu jsem zjistila, jaký to byl sobec a manipulátor.
    Otevřeně bych si s ním promluvila, jak váš vztah vidí, řekla, co ti vadí, zkusila se domluvit, co udělat jinak ke spokojenosti obou a uvidíš, jestli se něco změní.

  • Nikdy jsem nevěděl, že mohu získat dobré a spolehlivé kouzla online, kteří by opravdu mohli pomoci lidem jako já, kteří potřebovali pomoc ve vztahu. Oddělila jsem se od svého manžela, když se se mnou rozešel a vrátil se ke své bývalé milence, byl jsem tak zničený a zlomený srdcem. Nebyl jsem sám sebou, dokud mě můj přítel neodkázal na Velkého muže jménem Velká Baba Ogbogo, že by mi mohl pomoci s mojí situací. Zpočátku jsem pochyboval a později se s ním spojil a on mi řekl, že dostane lásku kouzlo připravené na to, abych dostal svého přítele zpět Poté, co jsem provedl potřebné, udělal jsem všechno podle jeho pokynů a k mému největšímu překvapení mi zavolal můj přítel, že se vrací domů, a bylo mu líto všeho, čím mě nechal projít. Výsledek byl úspěšný a dnes žijeme šťastně. Dal jsem mu slovo, že se podělím o své zkušenosti se světem, aby od něj mohli ostatní získat jakoukoli pomoc. Můžete mu poslat e-mail na adresu: greatbabaogbogotemplegmail.com nebo pro naléhavou odpověď napište na jeho linku WhatsApp +2349020168697 ... Děkuji skvěle BaBa Ogbogo

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 691 otázek, kterým se dostalo 261 312 odpovědí a 401 900 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist