Jak překonat deprese z toho, že jsem sama?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #270202 29.8. 20:02

Hezký večer,

mám hrozný spleeny z toho, že jsem už 2 roky sama. Po čtyřletém vztahu. Začíná mi být fakt smutno, chybí mi protějšek, až teď si to tak nějak uvědomuji. Jenže v mém okolí není nikdo, kdo by mě zaujal. Nevím už co mám dělat. Myslím si, že už si nikdy nikoho nenajdu. Achjo...

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Eleshiar29.8. 20:29

  A kolik ti je? Podle vyrazu "spleeny" tipuju, ze moc ne.

 • Lily729.8. 22:55

  Pre boha. Veď si v tom najlepšom veku na single život! Na rodinu a záväzky máš času dosť, ale zároveň si dospelá a môžeš robiť vlastné rozhodnutia. Čas aj život ti utekajú pomedzi prsty, možnosti a slobodu, ktorú máš dnes už o 10 rokov mať nebudeš. Čo tak otočiť uhol pohľadu a vidieť svoju situáciu ako príležitosť? Využiť to, čo máš a nie sa ľutovať, že niečo nemáš? A inak áno, nájsť si partnera nie je len o tom, či si "hezká holka", ideš na to dobre.

 • macicekkajik30.8. 7:53

  Nejdříve se nauč žít sama se sebou a měj se ráda taková jaká jsi a věř, že pak najdeš k sobě partnera k sobě rovnému. To že se ti teď nikdo nelíbí může znamenat, že ani nejsi vnitřně připravená mít vztah. Ono to totiž většinou bývá, že najdeš partnera a není to tvůj typ, ale snesl by ti modré z nebe. A naopak bývá, že tvůj typ ti dělá ze života peklo. Takže jak ti tu radí holky, zaměř se sama na sebe a spokojený život sama se sebou. Uč se, bav se, užívej si svých koníčků a až bude spokojená sama, najdeš toho pravého. A navíc, mužům nejde jen o "hezké holky", ale ty holky také musí mít něco v sobě, umět rozesmát, mít něco v hlavě, být sebevědomá a ne být jen hezká.

 • kachnikalendar30.8. 21:09

  Ahoj, zkus třeba více volnočasových aktvit - třeba vyjít si někam s kamarády, věnovat se nějakému sportu, koníčku:-) Tak nebudeš tolik myslet na své splíny (ať už se to píše a říká jakkoli) a třeba při tom za čas někoho zajímavého potkáš. A když ne, tak si aspoň užiješ zábavu;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 173 otázek, kterým se dostalo 255 277 odpovědí a 397 052 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist