Jak odstranit skvrnu z tepláčků

Otázku položila: Bývalá uživatelka #2949 17.5.2010 20:12

Ahojda děvčata, nedávno jsem tu řešila, jak dostat z oblečení žvýkačku. Dnes bych ráda vyřešila, jak dostat ze synkových tepláčků masozeleninový příkrm, který obsahoval hoooodně mrkve. Skvrna na oblečení zaschla, nebyla odstraněna včas, neboť synka hlídala babička. Vyzkoušela jsem následující: žlučové mýdlo, ariel na skvrny, vanisch, normální mýdlo, jar. Už mi nějak dochází fantazie. Nemáte někdo nějakou osvědčenou babskou radu, co by na to mohlo pomoci? Jsem na těch tepláčkách citově závislá, neboť jsou prostě úžasně krásné :o)

Holky, chci vám všem poděkovat za vaše rady na odstranění skrny. Vyzkoušela jsem všechno. Skrvnu však odstranil až přípravek od firmy Amway, o kterém psala Myšice. To je něco naprosto úžasného, sežere to snad opravdu všechno. Ale ještě jednou díky všem :o)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahojky, já bych si na to koupila asi to co prodávají v Tetě drogerii: malé lahvičky na odstraňování skvrn. Měla jsem lahvičku na rez a úplně bez problémů rez pustila. U toho příkrmu bych vyzkoušela asi lahvičku na skrvny od trávy nebo tak něco. Jinak je samozřejmě nejlepší čerstvou skvrnu namočit do studené vody. Ale taky mi často hlídají rodiče a tak vím, že skvrny jsou potom obzvlášť odolné :) Tak hodně zdaru s čištěním.

  • Já používám zásadně Prewash od firmy Amway a pustí tím všechno, ale než jsem ho objevila, zkoušela jsem ještě babskou radu-promnout olejem, pak nalít jar a do pračky a na sluníčko, nepustilo to dokonale, ale bylo to asi to nej ze všech těch čističů. Zkusila jsem skoro všechno, co ty a nakonec co máme ten Prewash, nevím, co je flekaté oblečení.

  • zkus třeba šťávu z citronu, nebo kyselinu citr. a nebo to žlučové mýdlo nech déle působit

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 908 otázek, kterým se dostalo 262 213 odpovědí a 402 438 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist