Jak dlouho muži vydrží

Otázku položila: alishaa 26.7. 9:37

Dobrý den, už dlouho se chci zeptat jaký jsou vaše zkušenosti s chlapama. Proč chlapi nevydrží v posteli dýl i když chtějí? Myslíte, že nějaká souvislost mezi velikost penisu a jejich výdrží? Spala jsem se 4 a zatím žádný uvnitř nevydržel dýl než třeba 5-10 minut a nikdy jsem si to moc neužila. A všichni je měli tak spíš menší průměr jako třeba 14 cm nebo tak. Dva se sice potom nějak snažili ale nebylo to ono. Co si o tom myslíte z vašich zážitků? Ten můj současný to má tak na 6 minut a když jsem se ho na to zeptala tak prej neví.

A ještě mi vypadlo jak dlouho vydrželi ti vaši? Jen pro srovnání?

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • diskutt26.7. 11:07

  U nás mužů je to závislé na více věcech: celkové fyziologické nastavení, nálada, jak často máte sex, jestli si to děláme sami, jestli koukáme na porno, jak moc jsme nadržení, jak moc se nám líbíte, jak moc se nám líbí ten sex, sebevědomí. Je toho plno.

  Někteří chlapi to tak prostě mají nastavené vnitřně, že dlouho nevydrží a nic s tím neuděláte, možná tak nějakým gelem, ale to moc nepomáhá a je to riziko i pro vás. Jakou zrovna máme náladu, jak se nám daří v práci, jaký byl den. Jak často je sex a jestli si to děláme sami - když si to děláme sami, tak nám ta frekvence sexu prostě nestačí a potom by to bylo bez toho ještě rychlejší. Jaká je to pozice? Jsou pozice, které jsou dráždivější a pak i ty co jsou méně. Jak je to hluboko - musí si najít tu správnou hloubku aby to nebylo ani moc ani málo, vyhněte se různým těsným pozicím pokud ho teda nemá moc úzkého.
  Jak moc si ten sex užíváme - čím více, tím dříve budeme. A jak moc se nám líbíte - čím více, tím dříve budeme. Nebudeme si nic nalhávat, každé kilo navíc prostě přitažlivosti ubírá a to na obou stranách.
  Pokud to tak ale má dlouhodobě, tak to prostě už lepší nebude.

 • Mám přítele a ten bez problémů vydrží půl hodiny až hodinu a při tom stihnu 2 - 4 orgasmy: A někdy může za chvíli ještě jednou. Nemá ho bůhví jak velkého cca 15 cm, ale ta výdrž je rozhodující. Sex máme 1 týdně a vášeň je pořád i po 3 letech.

 • janae8526.7. 10:27

  Moje zkušenosti se dost liší, měla jsem jak rychlíky jako 5x dovnitř a ven a už držel cílovou pásku ale taky ty co vydrželi půl hodiny. To mi přijde už dost a pokud to není fakt super tak je to prostě někdy dlouho :-D
  Hele nemyslím že by mezi velikostí a výdrží byla nějaká souvislost, ten co ho měl většího nevím neměřila jsem asi 19 byl právě ten rychlík :-D A ten co měl kolem těch 14 co se dívám na svoji ruku :-D tak ten zvládal 20 a víc minut ale ne vždycky.
  Můj současný to má taky jak kdy, někdy je to rychlovka jindy po orgasmu stačí 5 minut a může dál a pak už je to třeba na půl hodiny a víc, ale jemu to pořád přijde málo :-D
  Frekvence sexu trochu vázne ale to je problém u mě, o to víc je ale pak nadržený a stojí mu každou chvíli. Pak jsou i dny kdy už si po hodině a něco říkám, aby se už udělal 8-o

  Třeba moje sestra má manžela co je jako blesk, prý když ho kouří, tak do minuty je hotovo. A když se miluji normálně tak 5 minut max. I tak ho ale miluje a alespoň prý používá jazyk, takže jí to zase tolik netrápí. Jednou sem se před ním prokecla takovou narážkou, prý to pak bylo ještě horší, ups. :-D

 • a jak často máte sex?
  manžel když byl sex 1x týdně tak taky nevydržel dlouho, pokud byl častěji (alespon 3x týdně) tak vydržel podstatně déle.
  jinak velikost penisu v tom může mít roli pokud by byl spíš výrazně menší - kdy by tím pádem docházelo více k dráždění na kraji pochvy a to by pro něho bylo více stimulující, než když je plný zásun až na konec a nedochází k dráždění tolik u špičky penisu.

 • Verculle2.9. 17:57

  To asi záleží jak který a když prostě nevydrží, tak i tak se to dá řešit ;) je spoustu doplňků a přípravků, které slouží na oddálení vyvrcholení.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 908 otázek, kterým se dostalo 262 213 odpovědí a 402 439 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist