IPhone

Otázku položila: Anonymní uživatelka #312268 11.1. 1:25

Vyplatí se koupit iPhone? Jsem na MS, telefon mám na běžné užívání. Tedy volání, WhatsApp a internet. IPhony jsou údajně odolnější něž jiné telefony a vydrží narodil od konkurentů roky. Jakou máte zkušenost? Nebaví mě neustále kupovat telefony, protože se něco pokazí. Dříve jsem nedala dopustit na Sony Ericsson, ale už to také není co bývalo.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Rebeca11.1. 2:04

  Já mám telefony dva, Xiaomi a iPhone. Oba mají řadu věcí, se kterými jsem spokojená, ale i řadu věcí, které mi vadí. Je otázkou, jaké máš preference. Odolnost je podobná, padají mi z ruk furt a fungujou normálně. :D Ale je fakt, že telefony vždycky nosím v krytu a mám k nim krycí sklíčka. Když mám otevřených hodně aplikací, tak se Xiaomi seká, iPhone zase přehřívá a aplikace padají, takže tady taky remíza. K čemu mám ale u svého iPhonu největší výhrady, je to, že Xiaomi mi i při hodně aktiviním používání s přehledem vydrží celý den, zatímco u iPhonu musím s sebou pokaždé tahat powerbanku a dobíjet i několikrát denně.

  Upřímně mi ale poměr cena:výkon přijde u iPhone šílený a podruhé si ho už pořizovat nebudu. Není to špatný mobil, ale až taková hitparáda to zase není. Pokud chceš mobil jen na volání, WhatsApp a internet, je to za tu cenu strašnej overkill.

 • Ono záleží na tom, co od telefonu očekáváš. Já jsem přešla před dvěma roky na IPhone a už bych neměnila. Stále funguje perfektně, bez záseku... Hlavně co mě těší, tak je fotoaparát. Občas co vidím, co fotí ostatní telefony, jak zkreslují realitu, tak je to hrůza, přitom to jsou telefony za podobnou cenu :-D Za mě naprostá spokojenost

 • Francy11.1. 8:47

  Na běžné používání si myslím stačí obyč mobil s Androidem. U Iphonu se platí především za zabezpečení. Jinak děkuji za komentář přede mnou za fajn srovnání ;-)

 • Koupíš telefon s androidem, kterej je technickýma parametrama stejnej nebo lepší než iPhone a mnohem levnější. ;) Pokud na tom telefonu děláš jenom to, co píšeš, iPhone je na to fakt předraženej. Stačí investovat trochu víc do telefonu s androidem, nekupovat telefon za 2000 a vydrží ti taky roky. U iPhonu platíš hlavně za tu značku než za kvalitu. Jsou i lepší telefony za nižší cenu. :) Za sebe můžu doporučit třeba LG, Xiaomi nebo Samsung. Naopak špatný zkušenosti mám s Huawei, Honorem a Lenovem. Ale nečekej, že si koupíš Xiaomi za 1500 a bude fungovat dobře :D

 • Já mám Samsung XCover 4S. Paměť jsem nastavila pomocí mikroSDkarty. Volá i fotí dobře, díky rozšířené paměti se tam hodně vejde aplikací i fotek, videí apod. Vydrží náročnější zacházení, je odolný při pádu. Před tím jsem měla taky Samsung XCover, sloužil mi asi 5 let, ale nestačila kapacita paměti, proto jsem si kupovala nový.

 • piprdka13.1. 7:09

  Dovolila bych si oponovat názoru výše - tedy že iPhone není kompatibilní s jinými zařízení, která nejsou od Apple..
  Mám chytré hodinky Garmin, úplně v pohodě kompatibilní s iOS, mám bezdrátová sluchátka Niceboy, úplně v pohodě kompatibilní, Pc mám od HP a žádný problém, dokonce mám auto od Škodovky a i to systém iOS podporuje :)
  Takže nekompatibilitu jsem opravdu nezaznamenala u žádného zařízení :)
  Nabíječku má svou, to je pravda, na sluchátka má také vlastní koncovku (ne všechny modely), tohle jsem vyřešila dvěma redukcemi objednanými z Číny za - v přepočtu - 31 Kč.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 735 otázek, kterým se dostalo 257 138 odpovědí a 398 733 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist