Holení tam dole

Otázku položila: Anonymní uživatelka #426214 1.2.2021 8:16

Dobrý den, je mi 17 takže se docela stydím že se na to vůbec ptám ale od začátku co jsem se tam dole začala holit s tím mám problémy, nedokážu se vyholit úplně dohladka a nikdy to nevypadá hezky, vždycky používám ostrou žiletku i pěnu na holení nebo kondicionér, viděla jsem snad všechny videa o holení, vyzkoušela jsem několik epilačních krémů, taky depilaci a vytrhávání, momentálně zkouším elektrický odstraňovač chloupků ale vůbec nic mi nepomáhá. vadí mi to před přítelem ale hlavně když mám jít někam v plavkám tak nemůžu.. protože největší boj mám s tříslema, vždycky tam ty chloupky jdou vidět a nebo je to divně zarudlé s pupínky, používám i krém po holení nebo kokosový olej. Prosím o nějaké rady a tipy, abych mohla chodit v plavkách
Moc děkuji

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ono to podle mě ani úplně dokonale oholit nejde, možná kdyby si šla na depilaci nebo ten depilační strojek, ale po tom tam budou červné pupínky pár dní než se pokožka zhojí. V tříslech to mám stejný, ale všimla jsem si, že to tak má spoustu ženských. Spíš bych to nechala nějakou delší dobu odpočinout, přijde mi, že po všech těch pokusech musí být ta kůže podrážděná, navíc tam dole dost citlivá. Nechala bych to chvíli v klidu vyrůst a mazat se hodně a pak to třeba udělat depilátorem, teď se stejně nedá jít nikam v plavkách a přítel by to měl pochopit, pokud ne tak je to blboun ;-)

  • Rebeca2.2.2021 15:48

    Úplně dokonalý to nebude fakt nikdy, ale netřeba hodnotit kvalitu oholení zrovna pod lupou. Plavky bych neřešila už vůbec, u vody 99 % lidí nezajímá, jak se kdo oholil, nebo jestli se neoholil vůbec. :) Z mých zkušeností se mi na holení nejlíp osvědčily pánské kvalitní břity. Žádné jednorázové (to je peklo, co holí fakt zle, navíc dráždí kůži), ani žádné speciální pro dámičky. Pánské z těch, co jsem vyzkoušela, holily vždycky nejlíp a navíc i dlouho vydržely.

    A pokud to přítel nějak řeší, tak je dost mimo, a nahou ženskou viděl max v pornu. :D

  • Ještě mě napadlo, jestli si to neholíš moc často. Když jsem se holila často, měla jsem pak vždycky vyrážku a svědilo to. ;) V zimě se holím tak jednou za týden, v létě většinou 2x. Třísla mám docela dost chlupatý :D Epilátor jsem zkoušela na nohy a to jsem nedala vůbec, natož intimní partie. Používám gel na holení pro ženy z DMka, jednorázový žiletky (ale vydrží většinou víc oholení) značku si teď nevzpomenu a po holení se mažu krémem taky z DMka. Je to přímo krém po holení na citlivou pokožku, nic jinýho mi nepomáhá. Žiletkou to dohladka nebudeš mít nikdy, zvykla jsem si na to a neřeším, přítel to taky neřeší. On to taky nikdy nemá dohladka. Hned to zase povyroste. V plavkách teď nikam nechodíš, jak bylo řečeno :D Základ je prostě se neholit moc často, používat gel na holení, ostrý žiletky a po holení si to mazat. A ideálně, aby se ti to nezapařilo nebo tě neškrtily kalhotky v tříslech, to je pak vyrážka hned.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 936 otázek, kterým se dostalo 266 441 odpovědí a 405 530 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist