Hemeroidy a sexuální život

Otázku položila: Anonymní uživatelka #412127 23.12.2020 14:11

Mám takovou trapnou otázku. Hemeroidy trápí velkou část populace, a tak se chci zeptat, jak je vnímají muži při sexu? Mám je už dlouho a nemám přítele, a tohle je jeden z důvodů, proč ho ani nechci mít. Z mého pohledu je to vážně odpudivé, nechutné, a chlapovi by při tom pohledu určitě penis klesl. Nebo bych se musela kvůli tomu vyhýbat poloze na čtyřech, protože to vážně nevěřím, že by chlap zvládl ignorovat a příjemně souložit. Říkám si, že dokud se jich nezbavím (nejspíš pomocí operace), tak je pro mě vztah a sex tabu.
Ale zase si říkám, že je má přece tolik lidí, žen i mužů. Ženy je přeci mívají po porodu, po čtyřicítce je má každý druhý člověk, a mají sexuální partnery i tak.
Kde je pravda? Může mi tu někdo nastínit jak je to v praxi?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Tyjo, mám je už mnoho let a takhle jsem nad tím nikdy neuvažovala. Jo, polohu zezadu to znemožňuje, ale ne kvůli vizuálu, ale kvůli tomu, že to prostě bolí...jako, není to úplně estetický, ale lidi mají spoustu nedokonalostí a přesto se milují. Určitě to není o perfektním těle.

  • Ty jo, to nezávidím. Nevím, co odpovědět. Já tu před týdnem psala dotaz, jestli je můj kluk úchyl, když mi líže zadek. On to vyloženě vyžaduje. Chápu, že u tebe by to asi nešlo. Fakt nevím. :(

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 939 otázek, kterým se dostalo 258 022 odpovědí a 399 357 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist