Fobie ze zvracení

Otázku položila: Anonymní uživatelka #406116 16.11.2019 19:48

Dobry vecer. Ja mam proste strasnej strach ze zvracení. Nevadi mi, kdyz zvraci ostatni, ale kdyz treba zvraci nekdo doma, hned mam sileny strach, ze je to viroza, ze to chytnu a zacnu se tomu cloveku vyhýbat, mam pak strach jist, ze mi bude zle a ze jsem to urcite chytila. Ted jsme byli s kamarady venku. Jeden kamarad rikal, ze byl v Brně a ze mel snidani na hotelu a ze asi snědli neco špatného a ze ma zaludek na vodě. Dali jsme si v cajovne vodnici a caj. On byl celou dobu v pohode, ale pak jsme sli domu, z niceho nic se mu udelalo zle, vyzvracel se a je v pohode. Druhy kamarad mi rikal, ze se mu mota hlava a ma taky zaludek na vodě. Ale vcera pry vypil pulku lahve Jagermeistra, tak si mysli, ze to je z toho. Ja mam hroznej strach, ze to je treba z te vodnice a ze mi taky bude zle. Ja se celkove posledni dobou hrozne pozoruju, casto me pali v zaludku, nebo mam takové divne bolesti. Je to zřejmě žaludeční neuroza. No a ja mam proste strasnej strach, ze mi bude taky blbe, cela jsem se z toho opotila a uplne me z toho boli bricho jak se nervuju. Nevite jak tohle resit? Ja vubec nevim jak se uklidnit, jak s tim pracovat. Budu rada za jakoukoliv radu. Ja uz se totiz citim jako blazen. Dekuji.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Přítel má to samý, až na to, že on ani nesnese aby někdo jinej zvracel a to ani ve filmu se nedívá, neposlouchá. Zrovna u něj si myslím, že s tím nejde dělat nic. Ale podle mě by buď stačilo se uklidnit, s někým si promluvit a nebo brát nějaké vitamíny nebo kapky s bylinkama pro sklidneni a uvolnění třeba

  • Francy16.11.2019 20:15

    V takový situaci jsem nikdy nebyla, takže si to asi nedokážu úplně představit, ale řekla bych, že stačí zaměstnat hlavu a nebudeš mít čas na to myslet, pozorovat se a sledovat všelijaký píchnutí. Najdi si práci.

  • Randgrid16.11.2019 21:51

    Jo to znám dobře :-) ne osobně, ale od jiné osoby. Co trpěla uzkostnou poruchou. :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 547 otázek, kterým se dostalo 252 912 odpovědí a 394 821 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist