Domácí psychické týrání

Otázku položila: Bývalá uživatelka #207021 18.1.2021 22:58

Zdravím, posledních pár dni mám pocit že snpatrnerem neni neco dobre, je na me hruby, zlý, sproaty. Ponizujeme me pri vsem co se da. Obviňuje me za veci co sem neudelala. Rve na me ze sem neschopna, vypatlana. Delam prvni poslední prijdu si jak otrok. A stejně sem ta nejhorší. Dokonce me zacal obviňovat z nevěry.
Nemam zadnou kamaradku se kterou bych mohla jit na kafe. Podstate sem bud v praci nebo zalezla doma. On si litá všude možně kolikrat i do rána. Ale obvinije z toho me. Ze ta to ze neni doma muzu ja protože sem vypatlana krava. Ja uz nevim co mam delat. Odejit se bojím. Sem na tom s psychikou hodne špatně. Hroutim se jen pri slovech "co ti je" udelej mi jidlo" a tak. Dene spím sotva 3-4 hodiny. Sem vycerpana.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francy19.1.2021 7:00

    Bílý kruh bezpečí - zavolat, svěřit se, pomohou vám. Jste obětí domácího násilí a tam vám pomůžou. Máte děti? Čím dříve začnete jednat, tím dříve budete mít vše za sebou.

  • Co ti presne brání v odchodu?
    Měla jsem vzdáleně podobný problém....vedela jsem že s ním už nechci být, jenže kdykoliv jsem chtěla odejít tak na mě začal používat psychický nátlak, buď že jsem neschopná nebo že on je ten chudacek. Snazila jsem se odejít víc jak rok a půl, a vždy mě tam tady tím nějak udržel...tak jsem jednou odjela na návštěvu k rodičům, a prostě se už nevrátila.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 106 otázek, kterým se dostalo 271 152 odpovědí a 409 494 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist