Dioptrické brýle

Otázku položila: Tamous 24.5. 13:56

Jaké jsou vaše zkušenosti s objednáváním dioptrických brýlí přes internet? Můžete mi popřípadě doporučit stránky, kde proběhlo všechno v pořádku a poslali vám brýle s takovým počtem dioptrií s jakým jste si je objednali?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Do bych úplně nedělala. Každý má oči jinak postavene...proto vždy v obci zkouší a kreslí si, kde jsou panenky, aby bylo sklo dobře vybrousene ... zrovna oči bych si takto nenicila

 • objednávala sem si brýle ze https://www.zennioptical.com/
  došly mi tenkrát do 10 dní a naprostá spokojenost.
  vybírala sem podle velikostí co mají napsané a porovnávala se svými brýlemi co nosím a sedí mi dobře. mám je jako náhradní/domácí a brýle na sport - jedny samozabarvovací a druhé se slunečním klipem.

 • Lindet25.5. 13:50

  Já jsem si je přes internet objednávala a všechno proběhlo v pořádku. Pokud správně zadáš údaje. jako kolik máš dioptrií apod, tak tam nemáš co zvrtat :) pak už záleží jak mají kvalitní obroučky atd ;)

 • Jarmillka9.6. 16:16

  Zkoušela jsem si objednávat dioptrické brýle z luxbryle.cz a musím říct, že jsem moc spokojená. Objednávala jsem takhle poprvé brýle na slepo, ale trefila jsem tvar brýlí naprosto úžasně a sedí mi dobře :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 063 otázek, kterým se dostalo 266 960 odpovědí a 406 048 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist