Dárek za laskavost
Ahoj, prosím o radu
(já se v těch mezilidských vztazích moc nevyznám...)
V rámci školy spolupracujeme na projektu s místní zoologickou zahradou. Když měl přítel narozeniny, domluvila jsem se s mluvčím té zoo, že budeme moct s přítelem přijít a nakrmit si lemury (takový nevšední zážitkový dárek, který je jen pro VIP). Chtěla bych mu za to nějak poděkovat, stejně tak chovatelce, která s námi u těch lemurů byla. Co by to mohlo být? Napadlo mě třeba víno (ale jaké?) nebo bonboniéra nebo tak něco, ale bojím se, ať to není blbé. Zítra se s nimi uvidím. Poradíte mi, prosím?
- 05.04.2017 17:53:31 - full.avl změnila kategorie otázky
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
4.4.2017 14:57
Víno je podle mě dobrá volba, stejně tak bonboniéra. Chovatelce by mohla udělat radost i třeba kytička. Pokud bys šla do vína, vybírala bych z bílých (bílé pije víc lidí než červené). Co se týče odrůdy, tak to už je o chuti, ale pokud nejsou zrovna znalci, tak je jedno, po jaké sáhneš. Cenově bych nešla pod 100kč a pokud si to můžeš dovolit, lepší jsou jakostní vína (výběr z hroznů, výběr z bobulí,..)
-
4.4.2017 14:58
Blbé to nebude, přijde mi to fajn
Nevím, čemu se věnuješ, ale je dobré jako pozornost dávat dárky, které ti vlastně dělají i službu / reklamu. Jestli studuješ, tak nevyrábíš něco? Nemáš nějakou brigádu? Já třeba jako pozornost dávala poukazy na hodinu tenisu, nebo něco z domácí kosmetiky (vyrábím krémy, masti, parfémy, obličejové vody, séra...). Já sama jsem už takhle byla u kadeřnice, na masáži, letěla jsem vyhlídkovým letadlem, byla jsem v továrně na výrobu tiskařských barev, byla na kurzu palestinské kuchyně... Oni pracují v zoo, tak vás mohli vzít do "zákulisí". Oplatila bych jim pokud možno stejně. Pokud na ni nepřijdeš, nevadí. Myslím, že dobré víno nebo čokoláda vždycky udělají radost
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.