Dárek pro přítele - herní židle

Otázku položila: saq17 21.11.2021 13:21

Ahoj všichni. Není to úplně holčičí téma, ale nevím, třeba máte někdo zkušenost. Sháním pro přítele hráče pohodlnou židli, která bude ergonomická (má problémy se zády). Jestli máte zkušenost, jakou židli byste mi doporučily? Chtěla bych robustní židli s nastavitelným sklonem zadní opěrky i výškou opěradel. Chtěla bych, aby měla bederní a krční "polštářek" - opěrku, aby měla možnost houpání a hlavně byla pohodlná. Na netu je tolik možností, že už se v tom nevyznám.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • mj-celka21.11.2021 15:15

  dx racer

 • Můžu doporučit DxRacer, přítel ji má už delší dobu, hraje docela často nebo prostě tráví čas u pc. Já jsem si ji pořídila během homeoffice taky a jsme oba spokojený :) Má hodně věcí nastavitelných a dá se i skoro úplně položit, že na tom jakoby ležíš. Vůbec toho nelituju, byla docela drahá :D

 • Dcera si vybírala herní zidli na jare. Podle obrázku vytipovano a sly jsme do obchodu. Nakonec po vyzkoušení odcházela s jinou. Prošly jsme 3 obchody s nábytkem, kde zkoušela a zkoušela.

 • diskutt22.11.2021 9:24

  To je těžké, židlí je hodně a rozdíly v nastavení nebývají až tak velké. V ceně a kvalitě provedení již rozdíly jsou. Čím více nastavení, tím lépe. Vyhněte se těm nejlevnějším a zároveň těm nejdražším. Doporučuji např. na alze nebo heurece se proklikat nabídkami (mají celkem dobré filtrování) a poté se orientujte podle recenzí. Pokud je to možné, nekupujte na slepo, v některých obchodech je možnost si je alespoň prohlédnout, osahat... Navíc pokud to má být dárek, doporučuji zvolit možnost výměny za jiný kus (s nějakým příplatkem). Sezení na židli je dost individuální a ne každému musí provedení/nastavení/typ vyhovovat.

 • zoink18.5. 11:43

  Ahoj, můj manžel také hraje hry a stěžoval si, že ho bolí záda, má ještě navíc i sedavé zaměstnání, takže je to pochopitelné. Složili jsme se mu na narozeniny a koupili jsme mu právě herní kancelářské křeslo https://www.finecase.cz/kancelarske-zidle/kancelarske-herni-kreslo-cerne-maskac-rcg47bg/ a je to pecka, nesmírně pohodlné, různě polohovatelné, bytelné, rozhodně investice nelituji, za ten komfort to určitě stojí. Třeba ti tento tip pomůže, pokud jsi už nevybrala jiné.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 936 otázek, kterým se dostalo 266 441 odpovědí a 405 530 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist