Dárek k Vánocům daný na silvestra?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #407909 19.12.2021 19:18

Ahoj, otázka na ženy i muže.
Je mi 22 a s jediným kámošem si dáváme dárek pár dní před vánocemi a rozbalujeme klasicky 24. pod stromečkem doma každý sám.
Letos pro něj mám více dárků a opět mu je dám tento týden před vánocemi. ALE...
Nejspíše k němu pojedu na Silvestra a napadlo mě, že bych si jeden hlavní dárek nechala a vzala mu ho na silvestra jako překvapení, až tam pojedu.
Zajímají mě vaše názory na toto. Vím, že si více lidí dávají dárky později, protože se kolem vánoc nevidí, ale já se s ním vidět mohu. Přišlo mě to dobrý nápad to nechat jako překvápko, že mu ježíšek nechal ještě jeden dárek, ale na druhou stranu přeci jen už to bude týden po vánocích.
Co si myslíte??? Bude lepší mu dát všechny dárky již před vánocemi, ať si je můze rozbalit přímo pod stromečkem :) Co byste na to řekli vy, když byste dostali dárek na vánoce a pak i později?
Budu ráda za všechny názory :)
Hezký večer

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francy19.12.2021 19:40

    Dohodla bych se na předání dárků až na Silvestra, když máte v plánu se vidět.

  • Jako měla bych radost ale asi bych se cítila blbe že já bych pro druhého nic připraveného neměla. Souhlasím s Francy - pokud se plánujete vidět, rozbalte si dárky pri osobním setkání. Bude fajn vidět i tu reakci při rozbalování ne :-) na silvestra už bych to nenechávala.. :-)

  • emickaciz19.12.2021 22:17

    Ahoj, mně předání na Silvestra přijde jako super nápad, když se uvidíte na živo! Dohodla bych se sním, aby ti měl taky co předat a necítil se trapně. :O= Já svým rodičům dám dárky také až 28. prosince, protože dříve se neuvidíme... Oběma jsem jim sehnala super dárky na tomto webu: https://armik.cz/. Pak pro ně mám lahev kvalitního vína a cédéčko jejich oblíbené kapely.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 827 otázek, kterým se dostalo 266 044 odpovědí a 405 208 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist