Covid

Otázku položila: Anonymní uživatelka #265044 13.1. 19:37

Ahoj.prosim může mi tady někdo poradit, než zítra zavolám svému ošetřujícímu lékaři.Tatka,na tom zdravotně nebyl dobře, špatně dýchal, nejedl ,málo pil.V pondělí už jsem to nevydržela a odvezla ho do nemocnice na vyšetření. Zjistili mu bronchitidu a poslali ho domů, stim že má brát atb.Delali mu testy 2x na covid.Prvni byl negativni, druhý taky.Tatkovi se ale zhoršil stav,stim,že upadl do chvilkoveho bezvědomí.Okamzite přivolána sanita.V nemocnici mu dělali další odběry a pozitivní.Myslite že bych měla jít do karantény?Celou dobu co jsem byla sním, jsem byla dál a roušku na sobě. Dekuji

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Eleshiar13.1. 19:44

  Ano, mela bys jit do karanteny, idealne i nechat se otestovat. Pak dle vysledku zvolit delku karanteny.
  Byla s v primem kontaktu s pozitivnim.

 • babillage13.1. 23:52

  Pokud te on nenahlasi a nebude te kontaktovat hygiena atd., mela bys ty zavolat svemu praktikovi.
  Proste jeden z nich ti vystavi zadanku na test a posle do karanteny kvuli epidemiologicky vyznamnemu kontaktu s covid pozitivni osobou.

 • packa.f14.1. 0:20

  Jestli se chcete zapojit do této mašinérie a divadla, tak se nechejte otestovat na kterémkoliv odběrném místě nebo přes žádanku od praktika! Máme v rodině jasno! Nenecháme se vytrasovat ani testovat! A největší sviňárna je, že pokud to v tichosti proděláte doma (bez testu, hlášení hygieně, záznamu v dokumentaci) a následně byste přišla s papírem z laboratoře, že máte protilátky a tudíž vakcínu nepotřebujete, tak vám to smetou ze stolu!!! A vakcínu vám budou nutit! Být vámi, nikdo nejdu a koupím si přes net domácí test na IgG a IgM protilátky a potom bych řešila dál. Pokud byste neměla žádné příznaky a test negativní, tak proč byste se zavírala do izolace? Raději bych měla tuto nemoc za sebou než se nechat všude nahánět a šmírovat přes mobil a podle plateb kartou!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 736 otázek, kterým se dostalo 257 138 odpovědí a 398 733 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist