Co s teplotou?

Otázku položila: terryk 26.2.2015 17:38

Ahoj všem, jen se chci ujistit. Kdy má smysl srážet devítiměsíčnímu miminku teplotu? Až od 38? Vypadá to, že malej se za chvilku přes tuhle hranici přehoupne, bohužel :(

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Elfen26.2.2015 17:41

    Já bych to do 38 nechala, aby si s tím tělo zkusilo poradit samo. Pak bych asi zkusila vlažnou vodou chladit ruce a nohy, otřít obličej... Mě třeba pediatr říkal, že čípky a sirupy na teplotu mám dávat až když bude 38,5 a více.

  • Ono ke to těžký poradit ja dávám od 38 ale když je třeba boli hlavička tak i u miň. Ono je to dost těžký ohlídat ono to pak letí hrozne rychle nahoru pořad to je 37,7 a během pul hodiny 39 a mě se u děti prostě vysoká horečka špatně sráží ((

  • Přes den, bych to klidně nechala vylézt na těch 38,5 a večer naopak pokud se ti bude zdát, že to má tendenci zase lézt nahoru, tak bych klidně dala sirup i při nižší teplotě , klidně i 37,7.Ať ho za hodinu zase nebudíš nebo až usne, ať ta teplota prudce nevyletí(riziko křečí)
    ,

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 693 otázek, kterým se dostalo 273 816 odpovědí a 411 007 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se