Co muzu delat se svim klukem ve 14?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #20766 7.5.2010 22:38

Dobry den.. je mi 14 a chodim s jednim 17 klukem... strassne moc se miluje .. sex samozdrejme planujeme az mi bude 15... ale chci se zeptat co s nim muzu a co s nim nemuzu delat? dekuji za odpoved

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • ahojky, podle svých zkušeností ti radím, nechte to opravdu absolutně platonické, jen se přitulit obejmout, dát si pusinku. budte víc kamarády, co si spolu povídají o životě, chodí na procházky.
    jak přejdete na peting, dráždení rukou se navzájem, chu´t na sex neskutečnu rychlostí vystřelí do nebeských výšin a budete se akorát trápit, a bude strašně těžké to těch 15ti vydržet.

  • Ahoj, úplně souhlasím s "Anonymní uživatelkou". Navíc co si budeme povídat - první sex nic moc. Obě strany jsou z toho nervózní, může to bolet, můžeš se cítí trapně kvůli krvácení, které protržení panenské blány vyvolá. Kdyby to já mohla vrátit (šla jsem do toho v 15 s klukem, se kterým jsme spolu byli 3 měsíce. A to jen protože ostatní holky už panny nebyly - jak já byla hloupá!!!), určitě bych vydržela a počkala až budu starší. Navíc je k tomu dle mého vhodnější kluk, s kterým se opravdu znáte a jste spolu delší dobu - je pravděpodobné, že s takovým partnerem si o tom budeš více povídat, takže se tím vyvarujete pocitům, které jsem psala na začátku. Takový kluk bude i zkušenější (nebo minimálně připravenější) a něžnější.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 935 otázek, kterým se dostalo 262 314 odpovědí a 402 548 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist