Co Vám vyhovuje na ekzém?

Otázku položila: Stepina 17.10. 10:49

Zdravím, co používáte na promazávání kůže na ekzém? Teď se mi stav kůže zase zhoršil a potřebuju dobrou kosmetiku, díky.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Nepromazávám, ale vysušuju. To stejný dělá celej život táta atopik (naštěstí už několik má většinu času klid). Mažeme si to prostě slivovicí :D Zabírá to líp něž jakýkoliv krémy nebo mastičky. Táta toho vyzkoušel fakt hodně, ale slivovice pomáhá nejlíp. Docela rychle to zmizí.

 • sisterrys17.10. 20:43

  Synovi vyhovuje opalovací krém Badger. Stačí namazat párkrát a ložisko je pryč. Je to defacto zinková mast, takže částečně vysušuje. A když nebude vyhovovat, dá se použít k původnímu účelu, tedy jako opalovák ;-).

 • Zinkovy olej pokud jsou to červená ložiska, a pak honzova mast nebo lenienska . Vetsinou Teda potrebuje kůži promastit.Vše mi pro syna píše dr na kožním.

 • ailinnon18.10. 11:46

  Synovi pomáha, keď ho umývam konopnym mydlom (nič iné) a potom natieram prírodným olivovým olejom. Nič speci, ale obe sú veľmi šetrné.

 • Majus26.10. 10:59

  Tím, že jsem od dítěte ekzematik, tak se mi mnohem snáz pomáhalo vyřešit kožní problémy u dcery. Na sobě jsem měla možnost vyzkoušet krémy od topicremu, které používám dodnes a i dcerce se po jejich mastičkách ekzém zlepšil.

 • Jarmillka7.11. 18:26

  Mohla bych vědět, co konkrétně dcerce pomohlo ?

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 207 otázek, kterým se dostalo 263 837 odpovědí a 403 389 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist