Cítím sama sebe

Otázku položila: Anonymní uživatelka #396924 11.1. 16:32

Předem se omlouvám za anonymitu, ale je to pro mě hodně nepříjemné. Jsou to asi tak dva, tři dny, co jsem začala sama sobě strašně smrdět. Zní to možná divně, ale fakt cítím sama sebe a je mi to až odporné. Vůbec netuším, čím to může být. Hledala jsem na internetu apod., ale nic moc nenašla. Že to může být nějaká choroba, ale tam se uvádí, že člověk páchne po něčem (aceton,...). Já nic takového nemám. Pak mě napadlo, jestli za to nemůžou třeba hormony nebo fáze cyklu.
Hygienu dodržuji, nic extrémně namáhavého nedělám, zapáchám i přes použití parfému či antiperspirantu.
Neměl to někdo z vás? Čím to může být? Neumím si představit, že půjdu k doktorce a řeknu ji, že smrdím, ať to vyřeší. Díky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • A jak to myslis ze citia sama sebe? Jako myslis pot nebo co?
    Mozna by nebylo od veci udelat si nejaky detox tela treba. Je mozne ze i to by na to mohlo mit vliv. Nebo me napada i vliv stravy.

  • Lily711.1. 17:16

    Počula som, že za výraznejší pach potu môže najmä mäso alebo teda viac živočíšnej stravy. Ďalšou možnosťou by mohlo byť, že ti antiperspirant proste prestal účinkovať, ja ich napríklad kvôli tomu striedam (značky). V poslednej dobe mi však prestávajú účinkovať všeobecne, akoby sa môjmu telu chémia prestala páčiť (aj pri iných výrobkoch ma už telo donútilo prejsť na bio verzie).
    Byť za tým ale skutočne môžu aj hormóny, stres, záleží, či je len tvoj prirodzený pot akoby silnejší, alebo došlo aj k zmene vône, hlavne ak je naozaj chemická, tak by to mohlo byť aj ochorenie.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 375 otázek, kterým se dostalo 242 480 odpovědí a 380 443 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist