Chvilkový výpadek

Otázku položila: Anonymní uživatelka #275540 22.5. 19:58

Ahoj, vím, že na takový dotaz se asi těžko odpovídá, ale stejně zkusím. Včera v práci se mi stalo, že jsem dostala asi 4-5minutový "výpadek".
Vypadalo to tak, že jsem začala jakoby rozostřeně vidět a vše bylo v oparu, ne že bych neviděla vůbec nebo nebyla schopná pracovat, ale bylo to velice nepříjemné, nebyla jsem schopná zaostřit na věci, na čtení jsem se musela šíleně soustředit a přivírat oči, abych byla schopná přečíst a i to vnímání jsem měla zpomalené a jakoby v "mlze", musela jsem se hrozně soustředit. Asi to nedokážu popsat přesněji. Po těch cca 5min to odeznělo, ne na lusknutí prstem, ale prostě odeznělo a bylo to zase v pohodě. Už jednou se mi to stalo tak před 4 lety, myslím, že to bylo přesně to samé. (je mi 34).
Netušíte někdo, o co se může jednat? Případně nemíváte někdo něco podobného?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Eleshiar22.5. 20:57

    Taky jsem to zazila, rekla bych ze jsem to mela spojene s tim, ze jsem byvala hodne hubena v kombinaci s nizkym tlakem. Jednu dobu jsem mela par omdleni a rozostrene videni a az slepota tomu predchazela. Vetsinou jsem to mela rano.
    Jsem zvedava co kdo napise. Jestli to muze mit i jiny duvod.

  • Sofiko2922.5. 21:46

    taky jsem to mivala někdy po vzbuzeni rano byla jsem hladova a mela zizen a zadnou energii do prvniho jidla, takze se mi motala hlava a videla jsem zamlzene jakoby s bilim oparem po jidle to ale vzdycky ustalo tak nevim ted uz to nemivam

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 063 otázek, kterým se dostalo 266 960 odpovědí a 406 048 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist